Kezdőoldal » Utazás » Európa » Milyen most az időjárás...

Milyen most az időjárás Münchenben? És milyen lesz szombaton?

Figyelt kérdés
Szombati kéne! Néztük az interneten mindenhol, és elég változó... Nem tudjuk bele vágjunk-e az útba. Az nem baj ha délután ( olyan 4 körül, vagy később ) esik. Csak délelőtt és kora délután ne! :D
2011. márc. 23. 18:23
 1/3 anonim ***** válasza:
szerintem ezt tutira senki sem tudja...
2011. márc. 23. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

hát én nem láttam semmiféle változót: mindenhol ahol én néztem azt írta, hogy eső, eső, eső

az egyik szerint csak déltől lesz eső, a többi szerint meg egész nap


de számtalan időjárási oldal van

megkérdezheted az Országos Meteorológiai Szolgálatot

( én egyszer tőlük kérdeztem meg, mert ők biztosat mondanak általában)


de 100 százalékra csak a teremő tudja:)


amúgy vigyetek esőkabátot vagy egy olyan kabátot ami nem ázik át és egy oylan ernyőt ami bírja a szelet, hogy ne csavarodjon ki egy perc alatt

München meg tele van aluljárókkal ,boltokkal, áruházakkal,majd behúzódtok valahova, egy eső miatt nem kell izgulni

2011. márc. 23. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszi a választ! Szerencsére csak délután 2-től esett, de az már nem számított, mert akkor indultunk haza :D Úgyhogy minden rendben ment, bár egy kicsit fújt a szél! :)
2011. márc. 27. 12:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!