Kezdőoldal » Utazás » Európa » Egyszerűen nem tudom megnézni...

Egyszerűen nem tudom megnézni pontosan, hogy az alap repülőjegy árában 1 bőrönd van benne, és egy kézitáska? Plusz egy bőrönd mennyibe kerül kb?

Figyelt kérdés
2011. márc. 27. 17:09
 1/6 anonim ***** válasza:
A légitársaságtól függ, erre nincs általános szabály. A légitársaságtól, a járattól, és a jegyed típusától is függ, hogy mi van benne, hány kg lehet egy csomag..
2011. márc. 27. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem. Egy alap (tehát nem fapados) repülőjegy árában 20 kg súlyú bőrönd, és egy normális kézipoggyász (meg vannak adva a méretek, egy normál táskánál nem sokkalta nagyobb).


Vihetsz fel hat bőröndöt is, ha nem léped át az összesített 20 kg súlyt.


De ez adott légitársaságonként változik, tehát egy fapadosnál kevesebb, máshol meg már lehet, hogy több, de nem vagyok benne biztos.

2011. márc. 27. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

A válaszadásban sokat segítene, ha leírnád, hogy hova és melyik társasággal utazol.

(légitársaságonként is nagy eltérések lehetnek és az is sokat számít, hogy tengerentúlra utazol-e)

2011. márc. 27. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
olaszországból alghero ból milanoba a rayanair légitársasággal, milanobol ferihegyre pedig a wizzair rel
2011. márc. 27. 17:57
 5/6 anonim ***** válasza:

[link]

A wizzair-nél én úgy tudom, csak a kézipoggyász ingyenes... Minden feladott csomag után fizetni kell... Legalábbis nekünk kellett, mi is Milánóban voltunk velük 2 éve...

2011. márc. 27. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ahogy Sir Butcher leírta. Én egyébként nem egyszer túlléptem már a 20 kg-ot és nem kértek plusz pénzt. Hozzáteszem, hogy soha nem utaztam és valószínűleg nem is fogok utazni fapadossal, pedig elég sokat repülök.
2011. márc. 27. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!