Kezdőoldal » Utazás » Európa » Mennyi pénzt lehetne összeszed...

Mennyi pénzt lehetne összeszedni Londonban egy év alatt?

Figyelt kérdés

Nem vagyok válogatós a munkák között szóval valami mekis munkára vagy hasonlóra gondoltam mivel még csak érettségim van.Angolul jól tudok kommunikálni szóval azzal nem lesz gond.

A válaszokat előre köszönöm!


2011. ápr. 30. 21:49
1 2
 1/11 anonim válasza:
64%
ha nagyon spórolsz, egy 500 fontot kb
2011. ápr. 30. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
15%
Undorító a hozzáállásod. A te fajtád miatt nézik itt le, aki itt akarja leélni az életét és tisztességesen dolgozik. Maradj Mo-on és ott építsd ki a jövőd, ha ott akarsz élni.
2011. ápr. 30. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 t.n válasza:
76%
mivel érettségid van, szerintem a mekibe sem vennének föl. kéne vmi végzettség.. így mehetnél kitchen porternek, és mosogathatnál minimálbérért. ami több, mint itthon, de ha belegondolsz, mire mész vele?! pénzt gyűjtesz, hogy hazagyere és lakásod legyen? és itthon azt miből fogod fenntartani végzettség nélkül? :/ érted... végzettséggel meg már lehetsz supervisor pl egy szállodában, felügyelheted/beoszthatod a takarítókat és egy 7 fontos órabérrel el tudsz lenni..
2011. ápr. 30. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Leginkább sehogy. Káosz van az angol munkaerő piacon, rengeteg a bevándorló. Anglia korlátozni fogja, hogy ki kap majd munkát, mert lassan ott tartanak, hogy a törzsgyökeres angolnak sincs hova mennie.
2011. ápr. 30. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Másodiknak:

Nem akarok ott élni ,hanem az egyetemre szeretnék pénzt keresni. Amúgy elég szánalmas ,hogy így általánosítasz...

2011. ápr. 30. 23:05
 6/11 A kérdező kommentje:

Ja és a meki alatt én is mosogatást értettem ,persze ez lehet bármi más étterem is...

Azzal szerinted össze lehetne hozni 500 fontot havonta?

Az értelmes válaszokat köszönöm!

2011. ápr. 30. 23:13
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Annyit biztosan nem. A minimálbér nettója 800-820 font körül van. Ha lakást is kell bérelned (márpedig miért ne kellene), arra számolhatsz legalább 500-at, ha egyedül kell fizetned (de Londonban inkább 600 körül). És akkor még nem ettél, nem közlekedtél, stb.
2011. máj. 1. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2011. máj. 1. 00:16
 9/11 anonim ***** válasza:

A barátnőm egy idős néni mellett van, őt ápolja meg ilyenek.

Heti 200 fontot kap, ebből 30 font a heti kaja, albérletet így nem kell fizetnie, mert a néninél lakik.A heti 100 fontot tisztán el tudja rakni.a maradék 100-ból pedig kaja, cigi, meg amit magának meg akar venni.

2011. máj. 1. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
92%

Kolléganőm mindkét lánya kint vannak évek óta. Szimpla érettségivel skóciában takarítottak majd írországban szobalányok. 1200-1300 font egy hónap. Társbérletben laktak, de egyedül is de nem a belvárosban. Jó pár százast félretettek havonta fejenként, most van egy kis kertesházuk egy pestkörnyéki településen. Felújításra szorult ugyan de legalább az övék. Ha itthon maradnak még mindig azon az 60 négyzetméteren szoronganának hárman.

London viszont marha drága de ott is vannak olcsó áruházak tesco stb.

Az meg nem undorító hogy kimegy valaki. Ha itthon nem megy semmire akkor az jobb a magyar államnak ha sorban áll segélyért? Inkább legyen kint pár évig /és még így is fizet itthon is mert a lányoknak így is volt tb.-jük itthon/ és szedje meg magát és költse el itthon. Ez olyan szép duma hogy boldoguljon itthon meg teremtse meg magának itthon stb. Csakhogy ez nem így van. Másfél éve vagyok munkanélkül de mint középkorú és középfokú végzettségű nő az értékem a munkaerőpiacon gyakorlatilag nulla. Nem találok tisztességes, bejelentett melót ami fizet annyit hogy kifiziessem a rezsimet és ne dögöljek éhen. Ezért felesleges volt százezreket kidobnom mindenféle tanfolyamokra most jól jönne az az összeg.

Nem kell lefikázni valakit csak mert van benne mersz és elszántság meg lehetősége kimenni. Tipikus magyar hozzáállás: ha nekem nem megy másnak se! Na ez a tényleg udorító. Ne felejtsük el hogy azok akik kimennek haza is jönnek csak elenyésző hányaduk marad kint. És ha hazahozzák a pénzt abból csak a magyar állam jár jól.

Az ilyen rosszindulatú megjegyzésekről mindig a hülye szomszédom jut eszembe, aki teli szájjal szidta a kifelé kacsintgató fiatalokat aztán, amikor már évek óta nem tudta eladni a lakását és az adóságai miatt már majdnem az utcán volt, egy külföldön megtollasodott fiatal pár vette meg a lakást. Na azután már nem volt olyan nagy a szája.

Már rég a hajléktalanszállón lenne ha az a kis csirke meg a párja nem csámpázik ki pár évre.

Én pedig úgy veszem, hogy ezek nem az én adómon tanulnak. Voltak azoknak őseik akik ugyanúgy fizettek adót mint a katonatiszt. Na erről ennyit.

Mindenki úgy boldogul ahogy tud és ezt senki nem kérheti számon ha az az út becsületes. Itt nem lehet boldogulni és előrejutni csak szerencsés keveseknek, itt csak vegetálni lehet. A világ ilyen, emberek jönnek mennek hozzánk is jönnek /nem mindig azok akiknek kellene/ de ez van. Ne akarjuk már megmagyarázni mi a jó a másiknak és mit kéne tennie. Nyílván nem azért mennek ki mert itthon kolbászból van a kerítésük.

2011. máj. 1. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!