Kezdőoldal » Utazás » Európa » Görögország mely részére...

Joe1015 kérdése:

Görögország mely részére érdemes augusztusban elutazni?

Figyelt kérdés

Olyan helyre gondoltam, ahol éjszaka is pezseg az élet.

Sok éjszakai standdal, büfével, tavernával...stb.

Tengerpart mellett legyen.

Bűnözéstől mentes, tehát a közbiztonság rendesen működik.

Tiszta környezet, nem szemetes.

Sok szórakozási és pihenési lehetőséget kínál, sok-sok látnivalóval.

A tenger gyönyörű kék.


Augusztusban szeretnék görögországba utazni, de mivel még nem voltam ott egyszer sem ezért főként olyanok válaszait várnám akik jártak már Görögország valamely részén és pozitív élményekkel gazdagodtak.


2011. máj. 22. 18:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Nem írtad, hogy repcsi, busz vagy autó, ezért én repülőset ajánlok:)

Rodosz szigeten Faliraki település a legjobb választás nektek!

Bulizós, tele szórakozóhellyel, étteremmel, üzlettel, homokos a strand, van csúszdaparkja. A szigeten sok szép látnivaló van, amit akár menetrendszerinti busszal is el lehet érni.

Sok helyen voltam már Görögországban, de ez a kedvenc helyem!

Ha kell infó, írj privit!

2011. máj. 22. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Mi 10 évig oda jártunk minden évben, az utolsó 2 évben nagyon parasztok lettek, ez akkor volt, amikor az eurót bevezették. Ez Asprovalta és a mellette lévő kisebb település.volt.

A legszebb hely Sarti volt nekünk, az most nem tudom mennyire lett felkapott azóta.Az tényleg olyan volt,hogy a parton voltak az apartmanok.

Azt azért el kell mondjam,hogy ha lenne pénzem, repcsivel visszamennék Sartira.

Fontos,hogy mivel mennél. Kocsival óvatosan a szerbeknél..10 éve is mocskok voltak, szerintem most is.

2011. máj. 22. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

utolsónak:

Mit értesz az alatt, hogy "mocskok voltak"??

2011. máj. 23. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nekem Korfu tetszett.
2011. máj. 23. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Úgy mocskok mármint a hatóság, hogy úgy állították meg a buszokat, mintha afrikában tennék fegyveres senkik.

Géppisztollyak körbeállták a buszt és kérték a kávét, cigit, piát, ezért kellett egy külön összeget induláskor összeadni,hogy ezeknek ezeket tudjanak venni.A határon nem engedtek át minket, ha ez nem volt meg.

A sofőr bevitte a busz papírjait a bódéba a fickó meg kiadta a listát,hogy mit kér a pecsétért.Mindenért büntettek, mindent kitaláltak,hogy büntethessenek.És ez 10 évig ment így.mindig balkánnak csúfoltuk.

2011. máj. 23. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat mindenkinek!!! :-)
2011. máj. 23. 09:12
 7/11 anonim ***** válasza:
Én voltam Korfun is..a legrosszabb volt..kicsi..alig van tengerpartja..a parti bárok, ahol sokan vannak, mocskosak..drága és a tengerparthoz 2 km-ert kellett gyalogolni. És ezt nem feledtette a Sissi-kastély sem..
2011. máj. 23. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Utolsó,. nem tudom te Korfun hol voltál, többször voltam már ott, Moraitikán, nagyon jó hely, tele tavernával, van élet, kedvesek az emberek, az egyetlen hátránya, hogy a strand nem homokos, inkább sóderos.

Az, hogy nektek a szállásotok 2 km-re volt a tengertől, nem Korfu hibája, jobban kellene tudni szállást választani!

Első voltam.

2011. máj. 23. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Ebben egyetértek!!! Sok múlik azon, hogy az ember mit választ,mire fizet be ezért nem árt előtte alaposan körülnézni.
2011. máj. 24. 09:14
 10/11 anonim ***** válasza:

Korfu az egyik legszebb görög sziget!!!


Attól, hogy valami elhagyott bombatölcsérben bírtál csak lakni,

Arról nem Korfu tehet!!

2011. máj. 24. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!