Kezdőoldal » Utazás » Európa » Görögország mely részére...

Joe1015 kérdése:

Görögország mely részére érdemes augusztusban elutazni?

Figyelt kérdés

Olyan helyre gondoltam, ahol éjszaka is pezseg az élet.

Sok éjszakai standdal, büfével, tavernával...stb.

Tengerpart mellett legyen.

Bűnözéstől mentes, tehát a közbiztonság rendesen működik.

Tiszta környezet, nem szemetes.

Sok szórakozási és pihenési lehetőséget kínál, sok-sok látnivalóval.

A tenger gyönyörű kék.


Augusztusban szeretnék görögországba utazni, de mivel még nem voltam ott egyszer sem ezért főként olyanok válaszait várnám akik jártak már Görögország valamely részén és pozitív élményekkel gazdagodtak.


2011. máj. 22. 18:57
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

:D:D hehe


én is Korfun gondolkodom de csomóan lehúzzák hogy mekkora szar hely csúnya a tenger , piszkos, a hely is lepukkadt és hideg a víz ...tehát már nem tom mit gondoljak :/... Sidariról valami vélemény ?

bocs az offért


amugy kérdésre válaszolva és Zakynthos szigetét tudom ajánlani mert nagyon szép, főleg Laganas Beach.A tenger szép , szórakozóhely van sok, a part homokos, hosszu és nagy.Vannak fakultatív programok is.


ja és amit nem igazán ajánlok az Sarti,Parália és Nei Pori...Túl sok a turista és a víz sem szép tiszta , nem átlátszó hanem dzsuvás :/


egyébként megkérdezhetem a korodat? és mivel mennétek?

2011. máj. 26. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!