Kezdőoldal » Utazás » Európa » Rettegek a repüléstől, mit...

Rettegek a repüléstől, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Nyáron utazom a barátnőmmel Párizsba, de lassan ott tartok, hogy lemondom annyira félek a repüléstől. Kiskorom óta többször repültem már,de egyre jobban rettegek, mostmár ha csak rá gondolok remegni kezdek. Nem félek sem a magasságtól, sem a bezártságtól. Minden statisztikát elolvastam, nem segített. Más ötlet hogy viseljem el a repülést? Előre is köszönöm
2011. máj. 25. 22:47
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
basszál be előtte.. :D
2011. máj. 30. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
Ittasan nem engedik fel a gépre, szóval ez nem megoldás..:)Hát tényleg nem tudom mi segíthetne rajtad, az tényleg igaz viszont, hogy ne stresszelj rajta már most, mert felesleges. Ha nem félsz a bezártságtól és a magasságtól, akkor mitől? Tudod, ha egy balesettől félsz, akkor gondolj arra, hogy útban a reptért felé kb 80%-kal több esélyed van karambolozni, mint a repülővel lezuhanni. És ha mondjuk nagyon rossz lenne az idő, a gépet fel sem engedik szállni, ebből kifolyólag lezuhanni sem nagyon lesz alkalma. Üdv, és kellemes utazást:)
2011. jún. 2. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!