Kezdőoldal » Utazás » Európa » Mik ezek az árak a Balatonon?

Mik ezek az árak a Balatonon?

Figyelt kérdés
Némelyik Hotelben annyira jön ki 5 éjszaka mint egy komplett utazás repülővel Görögorszgába :O...nemértem. Van aki ezt kifizeti?
2011. jún. 17. 15:27
 1/8 A kérdező kommentje:
a komplett utazásba beletartozik egy medencés apartman 7 éjszakára ...
2011. jún. 17. 15:30
 2/8 anonim ***** válasza:
Igen,mert a Balaton nem magyaroknak van kitalalva.
2011. jún. 17. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Jóval rövidebb a szezon, a fenntartási költségek meg jóformán ugyanazok. Lényegében két hónap alatt kell kitermelni azt az összeget, amire egy görög szállodatulajdonosnak majdnem egy teljes féléve van. Arról nem beszélve, hogy azért annyira nem kapós, mint a tengerpart, nincsenek a szállodák folyamatosan feltöltve.
2011. jún. 17. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Tartsák is meg maguknak, egy kalap szar hely lett, itt lakunk tőle kb 10km-re, de mi is inkább Horvátot vagy Görögöt választjuk, mivel tényleg nem nagy a különbség, persze a benzin egy kicsit több 1200km-re, meg az autópálya, de azért az Égei-tenger-Balaton között van egy különbség. Egy példa: Paralia-10éjszaka 140 000ft/3fő, tengerpartól kb 200m-re, tengerre néző erkély stb.. persze lealkudva, mert a görögökkel lehet, és ha a Balatonnál maradunk, és persze a szállodáknál, mennyibe is fájna ugyanez? plusz egyéb költségek:parkolás, klíma, horrorisztikus étterem árak, hát igen, jól mondták, nem nekünk van kitalálva, max a szabadstrand.... :(
2011. jún. 17. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

15:58 vagyok.

Mi is csak elvétve szoktunk egy-egy hétvégére lemenni a Balatonhoz, a hosszabb nyaralásokra mindig a tengerhez megyünk. Ugyanakkor sok embernek vonzóbbak a tavak, nem mindenki szereti a sós vizet. Olasz barátaink pl. minden évben a Balatonhoz jönnek. Amikor megkérdeztem, hogyan jut eszükbe, amikor tengerrel vannak körülvéve, a válasz az volt: "annak nem nő fű a partján". :)

2011. jún. 17. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

hát igen végül is...ki mihez van szokva :) nekem a sós víz és a homokos part már önmagában vonzó :) és akkor ehhez jön még a görög(olasz,horvát stb) hangulat ..hmm :)

mi a balatonra max úgy szoktunk menni hogy reggel lemegyünk este jövünk :)

2011. jún. 17. 16:45
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Mi is csak úgy szoktunk menni, h reggel megyünk-este meg már jövünk, de nekem az igazából elég is 1 évre kb, mert a szabadstrandokon tömérdek ember van, igazából nem is lehet mást csinálni, csak a "füves" parton ücsörögni, aztán néha bemenni a vízbe, de azért a cuccoknál kell vkinek maradni, mert hát kitudja lehet elviszi vki. A tengerpart meg lehet kicsit drágább, benzin stb miatt, de ezerszer jobban megéri, maga a hangulat, ahogy sétálgathatsz
2011. jún. 17. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
hát igen , ebben egyetértünk :)
2011. jún. 17. 17:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!