Kezdőoldal » Utazás » Európa » Melyik a legolcsobb utazási...

Melyik a legolcsobb utazási mód, Budapest-München között?

Figyelt kérdés
Barátnőmmel (én 22 ő 20) 2 hét múlva Münchenbe utaznánk Budapestről. Hogy úszhatnánk meg a legolcsóbban az útiköltséget? Vonat? Busz? Kisbusz? Mivel érdemes menni? Kisbuszok úgy tudom elég olcsóak. Tudok ajánlni valami céget?
2009. márc. 29. 13:09
1 2
 1/12 anonim válasza:
42%
Megkell nézni , hogy mivel melyik cégnél mennyibe kerül az út, és ezt össze hasonlítani.
2009. márc. 29. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
80%

Szerintem a legolcsóbb az éjszakai vonat (City by night train) olyan 20 euroból kint vagytok. 1 eurós repülőjegyet is ki lehet fogni, de akkor még hozzá kell számítani a városba való bejutást, ami szintén legalább 10 euro.

A buszok ennél mind drágábbak

2009. márc. 29. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
61%

Autó. èn stuttgart között járok már két éve, és még mindig az autó. vagy is van olyan hogy itteni emberek keresnek utitársakat így lehet találsz valakit aki kivinne nem túl sokért, a neten kell keresgetni, pl stuttgarti magyarok, vagy münchen környéki magyarokat keresni.


Busz az kb 12000Ft körül van. AZ éjszakai vonat csak bécsig olcsó, Budapest bécs egy kisebb vagyon.

Egy euros repjegyet én még soha nem láttam stuttgart vagy müchen köztt minimum 15 € volt amire kb 30-40 € illeték jön még rá, szóval a legolcsobb még mindig a busz vagy ha találsz valakit aki kivisz. vagy ketten megéri saját autóval menni.

2009. márc. 29. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
61%

előzőnek

a Bécs Budapestre is van éjszakai vonat, Fortunának hívják és 8-11 euroba kerül.

2009. márc. 29. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
61%
A legolcsóbb a vonat, ill. ha szerencséd van akkor találsz olcsó fapados repülőjegyet, sokszor vannak hihetetlenül olcsó jegyek fapados járatokra, általában ha jó előre megrendeled akkor olcsóbb lesz.
2009. márc. 29. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
61%
ami a Keletiböl indul vonat, naponta 13:10-kor, arra, ha nappal elöbb megveszed, akkor vehetsz ra 29 euroert jegyet, de persze minel elöbb megveszed, annal nagyobb esely van ra, hogy van meg ilyen jegy. 20:35-re er be a HBF-re. Nekem amugy eddig mindig volt 3 nappal is elöbb, bar összesen ketszer vettem meg ugy a jegyet, altalaban mar elöbb meg szoktam.
2009. márc. 29. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Hééé, ne kanyarodjuk el...akkor vonat...Budapest Keleti-München 29 euro? az jó lenne
2009. márc. 29. 17:15
 8/12 anonim ***** válasza:
Ha az eurolines honlapján keresgélsz, szemfüles vagy és szerencsés, akkor láthatod, hogy 9900 Ft-ból kaphatsz egy retúr jegyet. Ehhez neten kell rendelned a jegyet, és persze kell hogy legyen hely a járaton. Heti háromszor indul busz azt hiszem, este 7-kor és hajnalban ér oda.
2009. márc. 30. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
100%
Most hétfőtől az osztrák Railjet vonatok München-ig járnak (asszem a Keletiből) Érdemes megnézni, mennyibe kerül most a jegy.
2009. ápr. 5. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
2011. jún. 19. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!