Kezdőoldal » Utazás » Európa » Dagenham gettónak számít...

Dagenham gettónak számít Londonon belül? Nem tűnik túl szimpatikus környéknek.

Figyelt kérdés
Onnan jelentkezett egy család hogy alkalmaznának, de amennyit olvastam róla.. De biztos van itt aki többet tud róla mint egy wikipedia cikk.
2011. júl. 7. 11:58
 1/4 anonim ***** válasza:

Kérdezz rá ezen az oldalon, ők ott biztosan sokkal jobban tudják, meg is nézik neked a környéket és azt a bizonyos családot. Nem is biztos, hogy ez az állás valós, sok a csaló. Vagy éppen elrabolnak és arra kényszerítenek, amit nem akarsz. Minden elképzelhető.

[link]

2011. júl. 7. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hello! Én Londonban lakom, hát mit mondjak? Nem egy túl jó környék! Sűrűn nem jártam arra, mert én Nyugat-Londonban lakom, de kb. kétszer voltam, bőven elég volt.
2011. júl. 7. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi mindkettőtöknek! Feltettem az oldalon is a kérdést, de akkor kétlem hogy elfogadnám ezt a családot. Itthon a belvárosban lakom, jó lenne Londonban is valami rendes környéket találni.
2011. júl. 7. 13:33
 4/4 anonim ***** válasza:
tipikus külváros, viszont csalásnak szerintem csalás, mert akkor nem Dagenhamot írnának, ha ki akarnának csalni. Ha belvárosi környezetre vágysz, akkor ez semmiképp nem neked való.
2011. júl. 7. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!