Kezdőoldal » Utazás » Európa » Hogyan tölthetnénk kb egy...

Hogyan tölthetnénk kb egy hetet Londonban minél kevesebb pénzből kihozva?

Figyelt kérdés
15 éves vagyok, és egy barátom anyukája kint dolgozik. Kimennénk meglátogatni, de azt sem tudjuk, hogy kezdjük el szervezni. Mennyibe kerül a legolcsóbb repjegy? Kint hol lehet aludni? Az anyukája egy családnál van, úgyhogy oda nem mehetünk, valami hostelre, azaz kollégiumfélére gondoltam, ott a legolcsóbb kivenni egy szobát.. Miből mi a legolcsóbb, meg lehet-e így oldani, ahogy leírtam? Kell-e vízum, vagy valami? Bocs, tudom, hogy hülye kérdés, de nem vagyok jártas az ilyenekben..
2011. júl. 10. 21:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

repjegy ára attól függ, hogy mikor mész. itt nézd meg: skyscanner.com


Vízum már régen nem kell, sőt útlevél sem, csak személyi, mivel EU-ország. Mehettek diákszállóra(20-25 font/éj), vagy mehettek B&B-be ahol adnak reggelit is(40 font/éj kb.)

2011. júl. 10. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem 15 évesen még ne legyetek szülői felügyelet nélkül Londonban. Én egy hostelben sem ajánlanám, h egyedül legyetek. Éltem Londonban és elég durva hely idegen fiatal lányoknak felnőtt nélkül. A barát anyukáját meg nem hinném, h bármikor elengedik a munkahelyéről. A bentlakásos munkaadók nem arról híresek, h rugalmasak lennének. Tapasztalatból beszélek.
2011. júl. 10. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Basszus, az nagyon drága! Azt hittem, hogy ilyen fillérekből ki lehet hozni, erre 7500 Ft egy éjszaka egy rohadt diákszállón?:S Hát nem tudom mi lesz ebből így..
2011. júl. 10. 21:30
 4/13 A kérdező kommentje:
:S értem.. Pedig nagyon szeretnénk menni, az anyukája több hónapja kint van, és kb karácsony lenne a következő, amikor találkozhatnának.. Szerintem meg tudná oldani, hogy "szabit vegyen ki", ha rábólintott eddig.. Én lennék lány, az a bizonyos barát fiú. Tudom, hallottam durva dolgokat róla, de nem csak bizonyos körzetekben olyan?:S
2011. júl. 10. 21:33
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

egész London nem veszélyes, csak vannak veszélyes kerületek.

arra nem kell menni. ennyi. a szállások pedig ennyibe kerülnek. mit vártál? London a világ 2. legdrágább városa.

2011. júl. 10. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Én Richmondban laktam, ami egy nagyon békés és piszokul gazdag rész. De ott is volt, h alig mertem este 9-10 körül az utcára lépni egyedül. Ott viszont nincs olcsó diákszálló. Olyan szállót csak lepukkant helyen lehet kivenni. Egyszer én is hostelbe kényszerültem költözés miatt. Egy éjszaka (két éve) volt kb 15 font és koedukált szoba volt, 6 személyes. Nem olyan jó dolog idegen pasikkal egy szobában aludni.
2011. júl. 10. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Uh..:S Hát, max majd sátorozunk a Temze partján..xD Jó, csak azt gondoltam, hogy valami reális ár lesz.. Szóval szarért azért máshol se kérjenek már többet..:/ Itt egy jó szállodában annyi egy éjszaka..
2011. júl. 10. 22:21
 8/13 anonim ***** válasza:
Akkor te még itthon se jártál jobb szállodában. A kinti fizetések meg a magyarok többszörösét teszik ki.
2011. júl. 10. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Oké, de van is mit fizetni belőle ezekszerint..:/ Nem értek hozzá, de basszus azért egy szar koliszoba ne kerüljön már közel tízezer forintba egy éjszakára oO
2011. júl. 10. 23:18
 10/13 anonim ***** válasza:
Igen, a magyar fizetésekhez képest London nagyon drága város, de ha az itteni fizetést költöd, akkor már nem annyira. Ha meghökkentél a koli árakon, akkor hogy fogtok bemenni a reptérről a városba? Az sem két fillér! Köztudott, hogy Londonban a két legdrágább dolog a lakhatás, és a közlekedés. Egy egy hetes Londoni túrát nem lehet megúszni 100 ezer Huf alatt.
2011. júl. 11. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!