Kezdőoldal » Utazás » Európa » Londonban élők! A segítségetek...

Londonban élők! A segítségetekre lenne szükségem!?!

Figyelt kérdés

18 éves lány vagyok, jövőre fogok érettségizni. Az az igazság, hogy orvosi egyetemre szeretnék tovább menni, de sajnos nagyon magasak a ponthatárok... :( Arra gondoltam, hogy érettségi után egy évet kimennék Londonba dolgozni, hogy keressek valamennyi kis pénzt és tudjam az egyetemi költségeket fizetni :/ Arra lennék kíváncsi, hogy Ti akik kint éltek, (nem bunkóságból) mennyit kerestek kb. havonta? Ha az egyetemen költségtérítésesre mennék ott kb. 1.000.000 forintot kellene kifizetnem félévente... Ennyi pénzt elég nehéz lenne kifizetni, ezért kérem a segítségeteket, hogy szerintetek 1 év alatt össze jönne e ennyi pénz...


Előre is köszi mindenkinek :)


18/L


2011. júl. 12. 14:48
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem. Ha teljes munkaidőben dolgozol, kb 1200-1500 fontot tudsz keresni egy hónapban. Ebből alsó hangon is 400 a lakás meg a rezsi ha nem akarsz egy purtiban élni undorító arab meg néger meg mittudomén milyen emberekkel (nem azért mert ők kevesebbet érnek mint ember, hanem azért mert a mi értékrendünk és életstílusunk teljesen más mint az övék). A kaja kb annyi mint itthon, a közlekedés drága, a szórakozás drága. Szerintem ha 500 fontot félre tudsz tenni egy hónapban akkor már nagyon boldog lehetsz. Az pedig 150ezer forint. Tehát egy év alatt kb egy félévednek az árát tudod megspórolni.
2011. júl. 12. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Arról nem is beszélve h új ország, új lehetőségek, új helyek - az első pár hónapban biztos élvezed majd a pénzedet, ha lesz.
2011. júl. 12. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

1200-1500? Olyan fiatalon, tapasztalat nélkül örülhetsz, ha 900 fontot megkapsz egy hónapban. A párom kap kézhez 1700 fontot havonta úgy, h csoportvezető egy gyárban. 40 éves, ott dolgozik 10 éve és ő brit, nem magyar és a munkájához passzoló diplomája is van.

Meg van valami 23-24 éves korhatár is, ami alatt eleve kevesebb az órabére az embernek.

2011. júl. 12. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
én 26 éves vagyok, egy informatikai cégnél dolgozom Londonban, mint szoftverfejlesztő és havi nettó 1800 font a fizetésem. Jól mondták előttem, egy félévnyi pénzt tudnál gyűjteni egy év alatt. Többet nem nagyon.
2011. júl. 12. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Még ha össze is tudnál szedni 2 félévre való pénzt, mi van a többi 10 félévvel?

Szerintem itt nem a pénzkeresésre, hanem arra kellene koncentrálnod, hogy minél jobb érettségit írj, szerezz pluszpontokat. Ha elsőre nem sikerül, tanulsz még keményebben, újraérettségizel/nyelvvizsgázol stb, és 1 év múlva ismét megpróbálod. Ha nem jön össze, lehet, hogy nem is neked való a dolog...

2011. júl. 12. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Elmegy valahova felszolgálni, vagy egy kocsmába dolgozni, ahol keres 6 fontot mondjuk óránként (annyit azért kap mindenhol), meg mondjuk átlag napi 10 font borravalót (jobb napokon többet, rosszabb napokon kevesebbet) és lehúz heti 40 órát (ami a vendéglátásban megintcsak nem sok, annál lehet jóval többet is) akkor jön ki kb 1200 font, szal szerintem nem elvadult amit írtam.
2011. júl. 12. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!