Kezdőoldal » Utazás » Európa » Európában hol érdemes nyaralni...

Európában hol érdemes nyaralni, ahol kevés a medúza a tengerben, továbbá egyes medúzák tényleg halálosak?

Figyelt kérdés
Pl. Bulgáriában ismerősömék fürdeni sem tudtak a rengeteg medúzától.
2011. júl. 12. 21:56
 1/4 anonim ***** válasza:

Görögországban,Horvátországban,Spanyolországban nyaraltam már többször is,de medúzát csak a nyílt tengeren láttam hajókiránduláson.A strandon soha nem találkoztam vele.

Halálos csípésű meduza europai vizekben nem él.Inkább Ausztrália és környékén honos.Bulgáriában még nem voltam,így arról nyilatkozni nem tudok.

2011. júl. 13. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszod.:)
2011. júl. 13. 22:46
 3/4 Polarbear válasza:

Nahát ez nem pont igaz, cáfolnám a kérdező felszólalását, mivel nekem volt szerencsém Bulgár tengerparton pancsolni, és alig ha láttam 2 vagy 3 medúzát, abból 2 döglött volt, egy lubickolt de az is a halálán volt, ráadásul viharos idő volt, igy nyilván kisodorta a medúzanépet a partra...

tehát Bulgária is jóhely, no para :)

2011. júl. 25. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%
Bulgáriában ezerszám volt a parton döglött medúza. Gondolom, ezek is csípnek (mert így táplálkoznak) de szerintem a csípésük veszélytelen. Nem kockamedúzák. Azok a halálosak és itt Európában nem élnek tudtommal. Inkább az éles kövekre vigyázz.
2011. júl. 28. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!