Kezdőoldal » Utazás » Európa » Hogy fogom ki bírni? :DDD...

Hogy fogom ki bírni? :DDD (Görögország Busszal. )

Figyelt kérdés
Sziasztok Szeptember 1.-én megyek Görögbe (Stavros) busszal mindenki mondja hogy nagyon kínszenvedés az út de sajna ez a legolcsóbb :// na szóval miket rakjak be minden féle képen hogy ne unjam szét az agyam? XD meg amik szükségesek így buszra ? pl kaja inni való a takaróó stb.. ja és még egy kérdés szerintetek szar idő lesz ? mert ugye szeptember és kicsit félek hogy hűvös lesz. a tenger víz meg a levegő. na előre is köszi a válaszokat 14L :)).
2011. júl. 26. 21:25
1 2
 11/17 anonim válasza:
100%
vagy tehetsz vmi kis filmeket sorozatokat telóra én is azt csinálom :D
2011. júl. 26. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha jó a társaság, akkor könnyen. Mi Piériára utaztunk, a buszvezető, és az idegenvezető is azt mondta, hogy eddig mi voltunk a legjobb csapatuk. :D Mi 10 emberrel ismerkedtünk össze Mo. szinte minden tájáról. Nappal kibírod valahogy, max. beszélgetsz. Vigyél rejtvényt, könyvet ne, úgyse fogod olvasni - tapasztalat. Este filmet vetítenek. Nálunk kétszer esett, kisebb futózápor, nem vészes. A tengerben így is, úgy is lehet fürdeni, mert jó meleg. Diszkót nem ajánlom. Zalaegerszegi barátaink mondták, hogy beállítanak egy asztalhoz, aztán akkor mehetsz át a másikhoz, ha hívnak. Közben körülötte táncolhatsz. Innivaló: sok-sok víz, azért szükséges a gyümölcslé, vagy a kóla is. (Szomjazni fogsz rá, hidd el.) Kaja: vigyél műanyag dobozkát, mert ki fogsz akadni, ha a szüleid azt mondják nem rakunk a zsemlébe zöldséget, mert elázik. (Tapasztalat.) Chips, stb. Hűtőtáska elkél. Takaró, kispárna, FEJPÁRNA. Gondoskodj arról is, hogy valamit tegyél a lábad alá, mert olyan lesz egy nap múlva mint a nem is tudom minek, szal remélem érted. Fésű, parfüm, csatt, hajgumi, törülköző. Arra számíts, hogy bármikor lerobbanhat a busz. Elmesélem az én történetem: jöttünk hazafele, totál megörültünk, hogy kevesen vagyunk, kényelmesen elhelyezkedhetünk. Focimeccset néztünk. :S Éjjel 11 körül ébren voltam, hallom, hogy ta-ta-ta-ta-ta és megáll a busz. Mit ad Merlin? Kidurrant a gumi Macedóniában. Át kellett szállnunk a tömött Grand 2-re. Pont egy olyan hapsit fogtam ki, aki horkol. Azt hittem felakasztom magam. Mindezek ellenére jó volt, te is jól fogod érezni magad, a lényeg, hogy ismerkedj! Én jövőre Horvátországba szeretnék menni. :)
2011. júl. 26. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm az utolsó 3 válaszolónak :)) utolsónak pedig köszii hogy ilyen részletesen le írtad meg fogadom a tanácsaidat :))
2011. júl. 26. 23:00
 14/17 anonim ***** válasza:
67%
Én Londonban voltam busszal Budapestről. Nem lehet jó tanácsot adni. Soha többé. Inkább nem mennék sehova de busszal soha többé. Két nap volt az út és egy kínszenvedés. Nagyon nem éri meg a kevesebb pénzt.
2011. júl. 27. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

Szia! :)

Én is 14/L vagyok. Mi eddig ha mentünk valahova nyaralni, legtöbbször busszal voltunk. Ma Spanyolországba megyünk, szintén busszal. Ne aggódj, szerintem kibírható. Én még valamiért szeretem is az ilyen hosszú busz/autó utakat. Olyan jó aztán megérkezni a célállomásra. :D Közben pedig nagyon szép helyeket láthatsz.

Én viszek 5 magazint, igaz, hogy már nagyjából elolvastam őket, de majd még párszor átfutok rajtuk gyorsan.

Könyvet, keresztrejtvényt vihetsz, ha szeretsz olvasni / rejtvényt fejteni.

Vihettek kártyajátékot is, csak vigyázzatok, nehogy szétszóródjon.

Én személyszerint utálom azt a felfújható nyakpárnát, így inkább kispárnát viszek.

Ezeken kívül természetesen telefon, ha van, akkor mp3 / mp4 / iPod. + ezekhez fülhallgató.

Beszélgess a szüleiddel, mint tinilány, gondolom otthon úgysem nagyon szoktál velük beszélni. :)

Kaját ne vigyetek túl sokat. Mi ha megyünk utazni, anyukám mindig túlzásba esik, és egy egész táskányi (!) kaját viszünk. Nem szendvicset, meg romlandó kajákat, hanem chipset, müzliszeletet, csokit, ilyesmiket... Persze aztán még haza felé is velünk utazik a táska tartalma, aztán itthon úgy félév alatt elcsipegetjük az elvonszolt kaját.

Szóval csak annyit vigyetek, amennyit huszonpár óra alatt amúgy is megennétek. Én spec. egy szendviccsel és egy chipsel el vagyok egész buszút alatt. Namegpersze víz, üdítők. Én egy nap iszok vagy 4 liter vizet, de buszút alatt valamiért szomjasabb vagyok, így mindig sokat viszek. De vízből csak annyit vigyetek, amennyit buszút alatt megisztok, Görögországban nagyon olcsó a 6 darabos ásványvíz csomag.

Szerintem jó idő lesz még szeptemberben, bár mi mindig főszezonban járunk nyaralni, mert akkor van a legmelegebb. :) 1x voltunk előszezonban, mikor még óvodás voltam. :D


Remélem segítettem!


14/L

2011. júl. 27. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
100%
Szerintem azt vidd el ami leköt téged és szereted, nameg normális módon el lehet szállítani. :)
2011. júl. 30. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Nagyon Nagyon szépen köszönöm nektek :))
2011. aug. 1. 23:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!