Kezdőoldal » Utazás » Európa » Hova menjek nyaralni?

Hova menjek nyaralni?

Figyelt kérdés
Görögország (kocsival), Törökország, Tunézia, Spanyolország vagy Bulgária??
2011. aug. 10. 13:58
 1/7 anonim ***** válasza:

Én Törökországba vagy Spanyolországba mennék ezek közül:)

de a többi is jó.

2011. aug. 10. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Görögországban és Spanyolországban voltam. Spanyolország sokkal szebb volt.
2011. aug. 10. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én csak Görögországban voltam ezek közül, idén megek 4-szerre.

Tavaly kocsival voltunk 4-en, így megérte. Sartit ajánlom, ha kocsival mennétek.

(Most repülővel megyünk.)

2011. aug. 10. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Most le leszek biztos pontozva, de hogy lehet így rangsorolni az országokat, hogy ez a jobb, vagy az? Sosem értettem. Én ezek közül Görögo.-ban, Tunéziában és Olaszo.-ban voltam többször is. Mindegyikben más a jó/szép/érdekes, mindegyik szuper más-más módon. Mindegyikben megtalálhatóak abszolút (országon belül értem) különböző tájak, városok stb.

Hogy lehetne pl. összehasonlítani Santorinit, Korfut pl. Rómával, Toszkánával, vagy bármelyiket Tunézia arab világával és a sivatagi túrával, amit nagyon ajánlok. Sehogy, mindegyik más miatt szép, érdekes, nem lehet azt mondani, hogy ez vagy az jobb. Maximum ezeken az országokon belül ha bővebben kifejtenéd, hogy hova mész, akkor lehetne rangsorolni. Olaszországban pl. Rimini nem túlzottan szép, Görögországban Paralia szintén nem. Nem úgy, mint mondjuk a fent említett helyek. Tehát kicsit konkretizáld a kérdésed szerintem. :)

2011. aug. 10. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, kicsit félrenéztem, Olaszo.-t nem is írtál.. :) Spanyolban is voltam, a Costa Brava felejthető, tipikus hering part tömve szállodákkal és turistákkal, Barcelona ellenben gyönyörű, ahogy Andalúzia is. Tehát nem mindegy országon belül az utazásod célpontja, írd le, úgy jobban lehet hasonlítani.
2011. aug. 10. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én Törökországot vagy Tunéziát választanám és nem "mindent a fenekem alá tesznek" utazással, hanem igyekeznék kicsit "kint élni". A miértje igen egyszerű, ezek teljesen más kultúrák, akikről a magyaroknak valami iszonyatos előítélettel bírnak. El kell menni, meg kell nézni, meg kell tapasztalni ezeknek az embereknek a hatalmas vendégszeretetét, meg kell ismerni a kultúrájukat. Én ezért mindenképpen ezek közül választanék, így a tengerparti nyaralás vegyül egy kis kulturálódással is. :)
2011. aug. 11. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Görögország: Sarti, Tunézia nemtudom, Spanyolország: Kanári szigetek, Bulgáriát már hanyagolom valamint Törökországot is inkább Ciprust néztem még.


Köszi amúgy a hosszú választ tudom hogy nem lehet rangsorolni, de pl akkor Te hova mennél legszíívesebben???

2011. aug. 11. 09:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!