Kezdőoldal » Utazás » Európa » Kanári-szigetekre ( Tenerife)...

Kanári-szigetekre ( Tenerife) hogyan szerezhetnék,2 főre olcsóbb jegyet június 12. utáni indulással 100. 000. -Ft-nál olcsóbban?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 17. 09:51
 1/8 tade ***** válasza:
100%
Ha meg nem foglaltad le szerintem sehogy. Minnel kesobb foglalsz jegyet, annal dragabb. Hacsak nem talalsz valamilyen jo akciot egyes oldalakon, vagy utazasi irodaknal nem fogsz ki egy jo last minitet.
2009. ápr. 17. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sehogy. Ne haragudj, de a jegyárat mindenhová menet ki kell fizetni és ez Tenerifére irreális összegnek tűnik. A neten valószínűleg olcsóbban tudsz valamennyivel jegyet foglalni, mint egy utazási irodában (bár azokban is vannak jók néha). Talán azt lenne érdemes megnézned, hogy utazási irodákban mennyibe kerül kompletten szállással együtt minden. Talán a komplettben tudsz olcsóbbat kapni, mintha mindent te keresnél, mert ez elég last minute ilyen nyaraláshoz. A jegyárak csak egyre feljebb fognak menni.
2009. ápr. 17. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

A nyári utazáshoz JANUÁRBAN, a téli utazáshoz AUGUSZTUSBAN kell repülőjegyet foglalni Tenerifére, hogy fillérekért megúszd. Ez íratlan, de ABSZOLÚT ÉRVÉNYES szabály.

Pl. az Ibéria Madridból 40 EUR-ért vitt el Tenerifére, Madridba pedig kb. 15e Ft-ból el lehet jutni (pl. miláni átszállással). De csak akkor ha januárban foglalsz. Onnan tudom, mert végigzongoráztam, és elég sokat utánaolvastam. Így ki lehet hozni a repülőjegyet 40-50e Ft-ból.


Most még ami működni tud, az talán a RyanAir Frankfurt - Tenerife járata, amely most kb. 200 EUR / fő, plusz Budapest - Frankfurt vonattal 60 EUR / fő körül van. Így kb. 500 EUR-ból megvan a repjegy Tenerifére. De ez tényleg alsó hangon, igen macerásan (mert éjszakázni kell hazafelé Frankfurtban).

Még Düsseldorfból van "olcsó" repülőjegy RyanAirnek Tenerifére, csak kérdés, hogy Düsseldorfba hogy jutsz el. Onnan 130 EUR / fő árért (mindennel együtt, oda-vissza) eljutsz Tenerifére. Düsseldorfba pedig Bécsből tudsz eljutni az Air Berlinnel kb. 100 EUR-os áron. Azaz 230 EUR / fő, de ez még mindig 66e Ft és ki kell jutni Bécsbe. Ennél olcsóbbat már nem fogsz találni.


Még körbenézhetsz, Frankfurtba és Düsseldorfba elég sok légicég repül olcsón, "párszáz" forintos repülőjeggyel (+ illeték). Hátha találsz jó akciót. Igaz, minden egyes nappal "hatványozódhat" az ár!


Sajnos NAGYON elkéstél, mert a RyanAir is az előző hónapban 30 EUR-ért adta az egyirányú jegyét, tehát 100 EUR-ból megvolt, csak hát közeledik az utazás dátuma...

---


A TUI Utazási Iroda foglalkozik nagyon jó áron tenerifei utakkal. Ott igen jól ki lehet jönni, április 30-ig foglalva még kedvezményt is kapsz. Szállással, félpanzióval, utazással és biztosításokkal együtt kb. 160-180e Ft / fő, érdemes átgondolni ezt a lehetőséget is.

2009. ápr. 17. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
81%
utolsonak igaza van..de mehetsz biciklivel is,onnan meg hajoval..lényegesen olcsobb.
2009. ápr. 17. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
73%
Menj el a WizzAir-rel Barcelonába vagy Madridba, és onnan menj tovább Clickair vagy Vueling járattal. Ezek spanyol fapados társaságok, a weboldalukon meg tudod nézni, van-e járatuk Tenerifere (az egyiknek tutira van, már nem emlékszem melyiknek), és mennyiért visznek le. Személyenként 100ezer forintból tutira megúszod, de szerintem kevesebből is. Ketten is megúszhattátok volna ennyiből, de ahhoz korábban kellett volna foglalni. Késő ősszel, télen szoktunk nyár elejére repjegyeket venni, olyankor még fillérekből meg lehet úszni.
2009. ápr. 17. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Megnéztem. A legolcsóbb, ha június 12-én elmentek a WizzAir-rel Madridba (8990 Ft fejenként), aztán másnap továbbutaztok a Vuelinggel Tenerifére (hajnali járat 49 euró, délutáni 60 euró). Egy nap nem tudjátok megúszni, mert a WizzAir késő délután megy (este fél8-ra van Madridban), így a csatlakozást lekésnétek. Ezek a mostani árak, amik napról napra mehetnek fel, ha érdekel, minél hamarabb foglaljátok le.

www.wizzair.hu

www.vueling.com (ez alapból spanyolul jön be, de balra lent az "idioma" legördülő menüben válthatsz nyelvet.)

2009. ápr. 17. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
100%
Tavaly áprilisban nekünk is csak repjegyre volt szükségünk. A Tui és a Neckermann közös járatot indított és árultak csak jegyet is. Persze az utolsó napokban rendesen levitték a jegyek árát. Mi elég nagyot rizikóztunk és 2 nappal az indulás előtt vettük meg a jegyeket. Talán 45000 + illeték/fő áron vettük meg a jegyeket (a Neckermann-nál 10000-el olcsóbb volt). Szerintem érdemes most is érdeklődni az utazási irodákban.
2009. ápr. 25. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Egész évben a legolcsóbb charter repjegy Tenerifére és Gran Canáriára. A Travel Service légitársaságnak közvetlen járata van minden pénteken a hajnali órákban Ferihegyről Tenerifére. Jelenleg a repjegy ára : (májusban) 99,990,- HUF, reptéri illetékkel, biztositásokkal. email: sikeres7@gmail.com Tel: 06706033555
2009. máj. 15. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!