Kezdőoldal » Utazás » Európa » Elveszett személyi,3 nap...

Elveszett személyi,3 nap múlva külföldre utazás, jogsim van, ezért nem kapok ideiglenes személyit?

Figyelt kérdés
Rendben, hogy megigényeltem az újat, de amíg nem készül el, mivel igazolom magam külföldön?!
2011. aug. 29. 11:25
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Mondom, törd előtte ketté ha ennyire f.sz. Akkor nem tehet semmit. Tönkrement okmányt köteles cserélni.
2011. aug. 29. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Vagy vidd vissza kettévágva, vagy bármilyen olyan rongálással, amely a normális használatot akadályozza.
2011. aug. 29. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
biztos vagyok benne, hogy csak azért sem fognak ezek után ideiglenes személyit adni. most is olyasmire hivatkoztak, ami létezhetetlen. bárki odamehet, és azt mondhatja, hogy elhagyta ezt és ezt az iratát, lévén nem lehet bizonyítani, az ügyintéző köteles lenne elhinni ezt, és megtenni a megfelelő lépéseket. nekem ne mondja senki, hogy őt emiatt kirúgják. az ügyfél sara, ha hazudik bármiben is.
2011. aug. 29. 15:17
 14/15 anonim válasza:
100%
menj el holnap egy másik okmányirodába, ennyi!!!!!!!! azzal a nővel nem tudsz mit kezdeni, az rosszindulatú marad!
2011. aug. 29. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Menj egy másik irodába és mond azt hogy ellopták a pénztárcádat amiben sajnos az iratok is benne voltak.
2011. aug. 29. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!