Kezdőoldal » Utazás » Európa » Melyik görög üdülőhelyet...

Melyik görög üdülőhelyet ajánlanátok Thesszaloniki környékén?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretem Görögországot. Rengeteg helyen voltam már Görögországon belül. Tolot pl. nagyon szerettük, Nei Porit már kevésbé. Valaki tudna esetleg olyan helyet ajánlani, ami Thesszalonikitől nincs messze, szép parttal rendelkezik, nyüzsgős és nincs magyar tömeg?:) Esetlegesen szórakozási lehetőség is adott. Szombaton indulunk 5 éjszakára, pót-nyaralás féle lesz, mert a rendes nem sikerült valami fényesen. Az idő kevéske, ezért sem akarunk messzebb menni. Köszi előre is!
2011. szept. 11. 21:47
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Első körben Sartit ajánlanám, én nem voltam ott, de barátnőmék igen, és a képeik alapján nagyon szép, olcsó is, de ott sok a magyar (dolgozók is, nem csak turisták).

Én Parálián voltam egyszer, pár éve, nekem az nem tetszett, szemetes volt, tele volt medúzával, viszont maga a település jó, sok szórakozás lehetőség van.

A szárazföldön nem voltam máshol, mi a szigetekre szoktunk járni, azokról többet tudnák mondani...

2011. szept. 12. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Neos Marmaras jó hely, én Szalonikihez relatíve közel Thassosra mennék. Szép sziget, és szemben a szárazföldön ott van Kavala, ami nagyon szép város
2011. okt. 14. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi, de azóta már voltunk és haza is értünk rég:) Kavalát tudom,hogy szép, ott már többször is voltam:)
2011. okt. 14. 21:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!