Kezdőoldal » Utazás » Európa » Hogyan győzzem le a honvágyam?...

Hogyan győzzem le a honvágyam? (lent)

Figyelt kérdés
10 hónapig vagyok Svájcban és iszonyatosan honvágyam van. Mit tehetek?
2011. szept. 25. 12:15
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

10 hónapja vagy még 10 hónapig?


gondoloj arra hogy más szívesen cserélne veled pl:én

2011. szept. 25. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Sehogy... ez mindig is benned fog maradni. Erről beszéltem a múltkor egyik fórumon, de nagyjából mindenki kiröhögött. Aki kicsit is szereti a hazáját, az sosem fogja máshol otthon érezni magát, mindig húzni fog a szíve haza, akármennyire is sz*r most itt a helyzet...

Hallgass magyar számokat, nézegess képeket, stb. Nekem ez segített. Pl. amikor huzamosabb ideig tartózkodtam külföldön hirtelen "értelmet nyert" a fejemben Oláh Ibolya Magyarország című száma és amikor hónapok után először meghallottam, az eléggé szívfacsaró érzés volt, pedig alapjáraton nagyon nem szerettem azt a számot soha. Amióta itthon vagyok megint nem jelent semmit, de akkor naponta többször is meghallgattam.

2011. szept. 25. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Sehogy én kb 5 évig szenvedtem töle, pedig családostol élek külföldön, és utána kezdet valamivel jobb lenni. De igazábol soha nem érzem magam ide tartozonak ahol most élek.Lépjélbe magyar közöségi oldalakra ahol egy kicsit magyarokkal tudsz irogatni meg ilyesmi.Valamenyit segit ez is.
2011. szept. 25. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!