Kezdőoldal » Utazás » Európa » Jártatok az idén vagy tavalyi...

Jártatok az idén vagy tavalyi évben Rómában?

Figyelt kérdés
Májusba szeretnénk menni, szívesen vennék 1-2 infót. Leginkább az ottani emberek mentalitása érdekelne, kedvesek-e, kell-e félni bizonyos helyeken, stb...olyan infók, amik az utazási katalógusban nem szerepelnek.
2011. márc. 3. 15:13
 1/1 anonim válasza:

Hűű én tegnap jöttem haza, és teljesen SZERELMES vagyok abba a városba, a szó szoros értelmében.:)

Imádom az ottani nyüzsgést, a hangulatot. Azt, hogy az olaszok vidámak, van hogy dúdolgatva közlekednek az utcán. Viszont sok az utcai árus, néha már-már idegesítően sok.

Róma gyönyörű város, imádom a nyüzsgést, a sok turistát a világ minden tájáról.

Személyes rossz tapasztalatom csak a közlekedésről van, az kriminális. Későn fékeznek, 20 centivel az orrod előtt mennek át a zebrán a kocsik, nem maradnak a saját sávjukban. Nem loptak meg, nem voltak velem bunkók az emberek. Viszont láttam egy bankrablást...

Már a nyári utat tervezgetem Rómába, annyira elbűvölt az a város.

(A kedvenc helyem Rómában a Narancsok Kertje:))

2011. ápr. 27. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!