Kezdőoldal » Utazás » Európa » Hollandiába 20 évesen munkavál...

Hollandiába 20 évesen munkavállalás? Kutyával?

Figyelt kérdés
Májusba mennénk ki 4en hollandiába dolgozni,és érdekelne hogy 20-21 évesen mi és miért vonatkozik más szabály a minimálbérre mint 23 év felett?Illetve ez miben mutatkozik meg?Ugyanugy bérelhetek lakást? Kutyával kertesházat vagy apartmanházat bérelni mennyire rizikos?(szobatiszta,nem ugat,nem rág)
2011. nov. 1. 15:50
 1/7 A kérdező kommentje:
Illetve egy apartmannháznak a rezsije menniy kb havonta?átlagotszámitva.
2011. nov. 1. 16:33
 2/7 anonim ***** válasza:
0%

Tudok egy csajt, aki ott él:

http://www.youtube.com/watch?v=Um6GEZj7SpA

2011. nov. 9. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Hát kedves tőled,de légyszi ha nem tudsz értelmes hozzászolással szolgálni,akkor inkább barátkozz a videon látható csajjal;)
2011. nov. 10. 11:33
 4/7 anonim ***** válasza:

Milyen melot akartok? Milyen papirjaitok vannak? Melyik varosban akartok lakni? Tudjatok egyaltalan milyen rohadt draga berelni egy kerteshazat egy jo kornyeken? (Ez mellekes bocs)

A mnimal ber alacsonyabb egy 23 even alulinak, mint egy 23 ev felettinek, de szakmankent valtozik, mennyivel.

2011. nov. 16. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Utánanéztem 2000eubol már lehet egy egész kis takakrosat bérelni. Mindenképp nagyobb várisokba gondolkodunk,mivel jártam már kinnt párszor de csak látogatoba vagy nyaraloba azt vettem észre hogy a vonatközlkedeés elég jo szoval ha nagyvárostol messzebb laknánk is hamar benntlennénk,egyébként Utrecht,Rotterdam,Amsterdam,Den Haag ezek amik szimpatiksunak tüntek. Tudom h előbb melo aztán albérlet nah de akkor mégis addig hol lakjak?A kutyát csak akkor hoznám ki amikor mér minden elrendezetté vált.Nah de odáig el is kéne jutni.Szted kiadnának albérletet ugy h még nincs melom,mert pénzem az van összesporova h 3-4 honapot eléljünk ha nincs melo.
2011. nov. 18. 11:54
 6/7 A kérdező kommentje:
amugy bocso kihagytam,vengédlátásban dlgozunk mind a 4en,szállodapar vagy étterem,szorkozozhely...
2011. nov. 18. 13:40
 7/7 anonim ***** válasza:
Mindent lehet, csak akarni kell. HIvatalosan berelni hazat, akkor is eltart par hetig, addig probaljatok meg felvenni magyarokkal a kapcsolatot vagy menjetek hostelbe, az a legolcsobb. Sok szerencset!
2011. nov. 19. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!