Kezdőoldal » Utazás » Európa » Angliában hogyan tudok elmenni...

Angliában hogyan tudok elmenni orvoshoz?

Figyelt kérdés

Nagy-Britanniában, azon belül Angliában élek. Van National Insurance számom (a kártyám sajnos hónapok óta nem érkezett még meg), munkám is van, szóval fizetem a biztosítást.

Sajnos nőgyógyászhoz kellene mennem, azonban fogalmam sincs, hogy megy ez itt. Van a közelben egy Surgery, nem tudom, ez minek felel meg. Ide bemehetek, és regisztrálhatok, és innentől oda fogok tartozni? Valaki tud valamit ezzel kapcsolatban?

Előre is köszönöm.


2011. nov. 10. 16:00
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia.

Mikor igenyelten NI szamot? Mivel iden asszem majus ota nem kell. En juliusban voltam interjun es mondta a no, hogy mar nem kuldenek kartyat, csak a szamom!


En elmentem a helyi rendelobe regisztralni. Ingyenes volt, es egybol kerdeztek is, hogy szeretnek e idopontot valahova.

Mivel kellett fogamzasgatlo tablettat iratnom ezert kertem idopontot. Doki kivizsgalt, es kerdezgetett, aztan megkaptam felevre a tablettam teljesen ingyen.


Probalj meg te is beregisztralni ott! :)

2011. nov. 12. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Szia! Júliusban igényeltem meg, azt mondták, pár hét, és megérkezik, de ezek szerint akkor feleslegesen vártam :)

Köszi a választ, megpróbálok akkor elmenni a közelben lévőhöz.

2011. nov. 12. 15:41
 3/5 anonim ***** válasza:

Első! Az NI számot kevered a WRS regisztrációval!


Az NI szám és interjú továbbra is kell! A WRS szűnt meg májustól!(Munkavállalói regisztráció)

2011. nov. 12. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

elso vagyok.


nem keverem! voltam interjun, es ott mondta a no, hogy csak levelet kuldenek az NI szammal, kartyat mar nem kapunk!

A kapott levelembe is le van ez irva!

2011. nov. 12. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 bánomisén ***** válasza:
Első jól tudja, tényleg nincs már kártya az NI-hoz, csak a papír a számmal.
2011. nov. 12. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!