Kezdőoldal » Utazás » Európa » Lesz sanszom igy Angliában?

Lesz sanszom igy Angliában?

Figyelt kérdés

20 évesen végzem majd el a középsulit.Addigra felsőfok körül lesz az angolom.És még valószinüleg még 2 nyelvből lesz közepem.Ill. 2 éves külkereskedelmi alapozásom is lesz.

Tehát konkrét szakmám nem.A tervem az, h még fősuli előtt meglépek innen, ki Angliába.Van esetleg, olyan, főiskola, ahol bevándorlóknak is lehet esélyük? V. mit lehetne majd ott kezdenem?:)


2011. nov. 25. 08:08
 1/7 anonim ***** válasza:

Itt kint Angliában nagyon sok bevándorló egyetemista van.Bejuthatsz akár az oxfordi egyetemekre is vagy a Bath egyetemre ha ki tudod fizetni az éves egyetemi díjakat..

Nagyon drága..(nem hiába sztrájkoltak tavaly az egyetemisták az egyetemi díj emelése miatt)

2011. nov. 25. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Azabaj, h egyetemi szintre magyarul sem jutnék el, érted:).

Fősulikba lehetséges a felvétel külföldiként?És mind fizetős, v. van rendes felvételi rendszer is?Ill. ha vannak, Magyarországról meg lehet őket pályázni?

2011. nov. 25. 09:48
 3/7 anonim ***** válasza:

Meg lehet pályázni bármit, de fizetni kell.


Én amúgy azt javasolnám, hogy gyere ki, dolgozz kicsit, nézz körül, mérd fel a helyzetet, szerezz tapasztalatot, járj utána dolgoknak és utána döntsd el, hogy pontosan mit és hogy szeretnél. Így egyszerűbb és lehet, hogy ösztöndíjat is kaphatsz.

2011. nov. 25. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
persze lehetséges ha van miből fizetned.
2011. nov. 25. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

első vagyok.

Fősulira is van esélyed,hiszen mint írtam külföldiek is tanulhatnak.De mind pénz kérdés..

Hogy mennyibe kerül nem tudom (még) de nem lesz olcsó.

Gondolj bele hogy a fiam aki 19 éves szakközép iskolában tanul ahol szakmát tanul.( 3 éves suli) Neki évente 1200 fontba kerül az iskola..Ebből 400 font "csak" a vizsgadíjak...

Nos,ha egy szakmai iskola ennyibe kerül akkor elhiheted hogy egy főiskola akár a duplája is lehet..

Itt kint 18 éves korig ingyenes az iskola,legyen az bármi(kivéve az egyetem) Ha valaki betölti a 19 évét annak már fizetnie kell..(ha érettségizik akkor is)

2011. nov. 25. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Angliában nincs ingyenes oktatás.Ez csak Magyarországon lehetséges..Ha valaki tanulni akar akkor mélyen a zsebébe kell nyúlnia..
2011. nov. 25. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

nincs fosuli angliaban dolgozni kijohetsz

egy lany angliabol

2011. dec. 2. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!