Kezdőoldal » Utazás » Európa » Mikor éri meg Angliában...

Mikor éri meg Angliában munkát keresni, mikor van több lehetőség?

Figyelt kérdés
2011. nov. 10. 21:32
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem szeptembertől kb december elejéig, majd márciustól kb júniusig.

De ki mennyire fekszik rá a melókeresésre és milyen munkát akar. Sokmindentől függ.

2011. nov. 10. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 bánomisén ***** válasza:
Egyetértek az elsővel. Még annyit hozzátennék, hogy minél jobban beszélsz angolul, annál több sanszod van. Nyelvtudás nélkül már itt sem nagyon talál senki semmit, azok az idők elmúltak.
2011. nov. 10. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én itt kint dolgozom egy munkaközvetítő irodában.Eddig úgy tapasztaltam,hogy a kezdődő ünnepek miatt októbertől-decemberig elég sok munkalehetőség adódik..Persze a legtöbb csak ideiglenes meló,kimondottan az ünnepek miatt van felvétel..

A vendéglátásban általában áprilistól -egészen július végéig keresnek megfelelő szakmai embereket.Bár a nyári munkáknál nehezebb munkát kapni,mert rengeteg külföldi diák nem megy haza,hanem nyári munkára megy..

Év bármely napján is találhatsz melót ha jó nyelvtudásod van,és egy jó szakmád..

sok sikert.

2011. nov. 10. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
májustól szeptemberig van nagyon sok munka errefelé, december január február eléggé holt szezon a vendéglátás területén pl.
2011. nov. 20. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!