Kezdőoldal » Utazás » Európa » Hova érdemes kiköltözni...

Hova érdemes kiköltözni Angliában?

Figyelt kérdés
Két gyerekkel (6;16 évesek) szerintetek hova érdemes kiköltözni? Olyan helyre gondoltam,ahol nem olyan drágák az árak (persze,mondjuk ki nem ilyen helyre gondol).
2011. nov. 13. 10:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Kisvárost nem ajánlok, mert jóval kevesebb a munkalehetőség, mint a nagyvárosokban. Viszont a nagyvárosok drágábbak. Szóval kompromisszumot kell kötni valamiben. Mert általában ahol sok a munka ott magasak a bérleti díjak, ahol pedig olcsó a bérlés annak megvan az oka.(Munkahely hiánya pl.)
2011. nov. 13. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Oda érdemes költözni ahol van munka is, ahogy mondták előttem. De ha nagyvárosban kiköltöztök a peremre akkor a gatyátok rámegy a beutazásra, ha a central-ban van a meló, nem beszélve a 1.5-2 órás odaútról. De persze ki lehet fogni, én sem lakom a központban, és 8 perc séta a hotel ahol melózok.
2011. nov. 13. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én kisvárosban élek kint,és itt mindig van meló..Az árak is olcsóbbak mint Londonban vagy nagyobb városokban.PL:Míg Londonban 2 szobás lakásért havi 1100-1400 fontot is elkérnek addig én ugyanazért a lakásért havi 560 bérletidíjat fontot fizetek havonta..(szóval nem mindegy)a tömegközlekedés,a kaják,a benzin szinte mindenhol egyforma árakkal rendelkezik..

De jól írják.Oda menjetek ahol van munkalehetőség..

2011. nov. 13. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát igen, mi 2-en 550-ért csak egy szobát bérlünk, nem egy 2 szobás lakást. Azért nem mindegy.
2011. nov. 13. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!