Kezdőoldal » Utazás » Európa » November 26 óta vagyok Walesbe...

November 26 óta vagyok Walesben,3 hónap után is maradhatok kint?

Figyelt kérdés
2011. dec. 14. 20:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Most komolyan kérdezed? Mi a fenének nem maradhatnál kinn? Nem hallottál még az EU-ról?
2011. dec. 14. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha van munkad, vagy elvett egy ottani allampolgar akkor igen. Ha egyik sem,akkor nem. Eu tagkent kint lehetsz 3 honapig, de nem tovabb, amennyiben nem teljesulnek a fent emlitett kovetelmenyek. 3honap utan regisztraltatni vagy magad koteles, amennyiben ezt elmulasztod szabalysertest kovetsz el. Itt valaki irta,hogy arrafele megszunt. Ez szerintem hulyeseg, mert ez alap eus szabaly. Annyi,hogy egyszerubb a burokracia,es nem kell vizum meg mindenfele engedely. DE csak 3honapod van arra,hogy osszekapd magad,kulonben haza kell jonnod.
2011. dec. 14. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Értem, koszi a választ.
2011. dec. 14. 22:52
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha van munkád, van tanulsz és el tudod magad tartani akkor maradhatsz! A regisztrációs kötelezettség pedig május 1-től megszűnt.
2011. dec. 15. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!