Kezdőoldal » Utazás » Európa » Sardinián vagy Korzikán...

Sardinián vagy Korzikán vannak olyan strandok, ahol szép homokos part van, de nem tömött?

Figyelt kérdés

Nem szeretjük a tömeget, ezért mindenképp olyan helyre szeretnénk menni, ahol nincs nagyon ember.

Tudtok esetleg ilyen helyeket mondani?


2011. dec. 29. 10:20
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szardinia és Korzika is egyaránt csendesebb partokkal van megáldva. Korzika azért, mert ez egy vadregényes táj, ahová az emberek túzázni, utazgatni járnak és nem annyira fürödni. Szardinia pedig még nem annyira felkapott, kevesebben járnak oda.

Én Korzikát választanám, mert az változatosabb tájú, ott aztán van fehér, rózsaszínes, fekete homokos part is és a legtöbbje szinte üres.

2011. dec. 29. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem nem túl gyakoriak ott a homokos partok...
2011. dec. 31. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Korzikán egy hetet töltöttünk Bonifaccióban 15 évvel ezelőtt, ott volt egy fantasztikus, fehér homokos tengerpart, és teljesen néptelen.
2012. jan. 2. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%

Mi voltunk Sardinián szerintem gyönyörű érdemes elmenni.

A strandok nem túl zsúfoltak.

2012. júl. 19. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!