Kezdőoldal » Utazás » Európa » Angliába mennyi pénzből lehet...

Angliába mennyi pénzből lehet és meddig, ellenni?

Figyelt kérdés

Csak 1 esetleg 2 hónapos ott tartózkodásra gondolok.

Egy kinti ismerősömnél leszek, szóval szállást nem kell fizetni, nyáron megyek jelenleg 320 fontom van, ebből már tudok úgy varázsolni hogy egy kis ruha vásárlás is kijöjjön?


Éhen nem halok? Ja igen! talán arra a kis időre valami kisebb kaliberű munkát is elvállalok!


Köszi a válaszokat!


2012. jan. 8. 22:43
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
76%

én havi kb. 120 fontot költök kajára, mondjuk, nem eszem húst.


munkában ne nagyon reménykedj.

2012. jan. 8. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
76%

költőpénznek ,úgy hogy se szállás,se utazásra nem kell költeni elég lesz..(1 hónapra)

Munkára szerintem se számíts hacsak nem visz be valaki protekcióval..

2012. jan. 9. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
hát nem is 1500 fontos fizetés kell... csak egy kis diákmunka.
2012. jan. 9. 16:11
 4/23 anonim ***** válasza:

Ruha szerintem semmiképp sem jön ki belőle. Nem írtad hová mész. A közlekedés elég drága, Londonban heti 20-30 fontod is elmehet rá. Kaja igényeidtől függően kb. 30-50/hét.

Munkára nem nagyon látok esélyt, még itthon is többszörös a túljelentkezés diákmelókra is. Ha kimész vagy dolgozol, vagy nem, akár részmunkaidőben vagy mittomén, de ne gondolkozz ilyen klasszikus diákmunkában. Nézegesd hol van kiírva, hogy vesznek fel embert, vigyél CV-t, de ha megmondod hogy csak pár hétre maradnál, tuti nem vesznek fel.

2012. jan. 9. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
NI kártyád, bankszámlád van?
2012. jan. 9. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
munkában ne reménykedj
2012. jan. 9. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:

londonba mennék.


nemfogom a tököm vakarni odakint. what about black job ?

2012. jan. 10. 15:11
 8/23 anonim ***** válasza:
Akinek megfelelő ismerősi köre van, az tud bejelentetlenül dolgozni pl. asztalos, festő, vízvezetékszerelőként, de tapasztalataim szerint nem jellemző. Tipikus magyar mentalitás, pff. Különben is, a bérből csak 25%-ot vonnak le, ami az otthonihoz képest semmi. Menj ki és próbálkozz! Aztán meséld el mire jutottál
2012. jan. 10. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:

tévedsz, a tipikus magyar mentalitás az, hogy leírod ezt nekem/rám ugy, hogy nem tudsz rólam semmit, ugyis mondhatnám, ugy sértegetsz azt se tudod kivagyok.


miért mi a baj a fekete munkával? nembasszatokmárki velem hogy orbán viktornak kell engem be protkecióznia egy arab gyorsétterem mosogató részlegébe ?


1 hónapra mi a f*sznak jelentsem be magam?


az egyik barátom érdekes módon aki velem egy iskolába járt el tudott helyezkedni az építő iparban.

2012. jan. 10. 18:10
 10/23 A kérdező kommentje:

part-time job ról halottatok?


ÁLLATKERTBEN ÉRZEM MAGAM!

2012. jan. 10. 18:13
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!