Kezdőoldal » Utazás » Európa » Mikor érdemes elmenni Auschwitba?

Mikor érdemes elmenni Auschwitba?

Figyelt kérdés
Melyik hónapban érdemes oda ellátogatni? mikor nincs nagy tömeg és az idő is kellően jó? És ha már ott vagyok akkor mit érdemes a környéken (200km belül) megnézni?
2012. jan. 23. 20:43
 1/6 anonim ***** válasza:
82%
1945óta nincs ott nagy tömeg
2012. jan. 23. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

első...nagyot nevettem.:D

Erről eszembe jutott egy vicc:

Zsidó turisták buszra szállnak,és mennek Auschwitba kirándulni.Útközben a busz lerobban,ezért a sofőr bemegy a közeli faluba segítséget kérni.

Oda megy egy öreghez

-Jónapot kívánok jóember.Éppen Auschwitba tartok azzal a busszal ami tele van zsidókkal.Nem tudna nekem segíteni??

Mire az öreg.

-Segítenék én fiatalember,de csak egy kis jancsi kályhám van,nem fér el oda sok ember..:D


Na de válaszolok a kérdésre is.

Ha jó időt akarsz akkor májustól már lehet menni..

Mindig nagy tömeg van.Ha nem akarsz tömeget akkor télen menj.Akkor kevesebben kirándulnak.

2012. jan. 23. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 bánomisén ***** válasza:
52%
Nem Auschwit, hanem Auschwitz.
2012. jan. 23. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én nyáron voltam,és nem volt tömeg.
2012. jan. 23. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én télen mennék, szerintem akkor hatásosabb.
2012. jan. 24. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Télen érdemesebb ellátogatnod ilyenkor úgyis egy csomó helyen begyújtják a kemencéket. Nyáron gondolom nincs nagy műsor.
2012. jan. 30. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!