Kezdőoldal » Utazás » Európa » Hol érdemes nyaralni (családi...

Hol érdemes nyaralni (családi nyaralás) : Görögország, Törökország vagy Bulgária?

Figyelt kérdés
2012. jan. 30. 12:58
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ mennyit költesz rá.
2012. jan. 30. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Az meg legye az én titkom. ;) Melyik szebb, hol van több látnivaló stb.? Akkor így teszem fel a kérdést.
2012. jan. 30. 13:06
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

melyik szebb.

görögország mindenképpen magasabb szintü.

törökországban nagyon jók az 5*-s szállodák de szerintem azért görögországban egy 5*-s sokkal magasabb.

bulgária nem az én világom, akkor inkább egy jó hotel horvátországban.


mi még nem is voltunk euróában családostul nyaralni, valahogy minidg távolabbra mentünk.


az elsö jól írta a nyaralás kérdése két dologból áll. mik az igények és milyen bö a pénztárca.


fogj egy katalógust és nézd végig ezeket a helyeket. keress rá mi az ami tetszik és keress rá neten mit írnak a hotelröl stb...

pl ha nagyon picik a gyerekek akkor mindenképpen ne kelljen órákat még plusszban buszozni a hotelhez. ha nagyobbak legyen elég érdekesség nekik a közelben.


mik a ti égényietek, csak fürdés vagy + városnézés is.


és a gyerekek mérete is számít.

2012. jan. 30. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Bulgáriáról ismerősök azt mondják, hogy a szállodák szépek, de a környék olyan, mint Magyarország 50 éve... de olcsó.

Törökországban még nem voltam nyaralni, erről nem nyilatkoznék.

Görögországban nagyon sokszor voltam már, egész kisgyerekkorom óta szinte minden nyáron, nagyon szeretem, kedvesek az emberek, szép a táj és nem is drága (kb. mint a Balcsi).

Mivel mennétek? Ha a repülő szóba jöhet, és nem nagyon számít az ár (persze normális kereken belül), akkor én Korfut vagy Rodoszt ajánlanám.

Mindkét sziget nagyon változatos, gyönyörű helyeket, partokat lehet felkeresni, jók a strandok, van aquapark is mindkét helyen.

Ha leírod, hogy kb mennyit szántok a nyaralásra, hányan mennétek, hány évesek a gyerekek, mivel akartok utazni stb, akkor biztosan tudnék még segíteni.

2012. jan. 30. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Repülő lenne és igen, normális kereteken belül megengedhetünk magunknak egy kicsit költségesebb nyaralást. 4-en lennénk (2 szülő: 50-55 év, 2 gyerek - legkisebb 22 év -), úgyhogy nem kisgyerekes nyaralás lenne. :)
2012. jan. 30. 13:47
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Akkor a gyerekek már csak a szülőknek gyerekek:D

Én így Rodoszon Falirakit ajánlanám, homokos a strand, tele van étteremmel, üzlettel és szórakozási lehetőséggel, Rodosz város max 20 percre van busszal. De elég olcsón lehet autót is bérelni, így egyénileg is elmehettek sok szép helyre (Lindoszba, Kalitheára, a sziget északi csücskébe, ahol a 2 tenger találkozik, a Pillangók völgyébe vagy a 7 forráshoz, mind gyönyörű).

Tavaly voltam itt legutóbb, az utazás és a szállás (önellátó) minden illetékkel és biztosítással 2 hétre 1 főnek 115000 volt, a Khartago Tours-nál foglaltunk, a szállás a központban volt, Haniotis a neve.

2012. jan. 30. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Igen, most rákérdeztem meg olvasgattam és Rodoszt valóban dicsérik, hogy nagyon szép. :)
2012. jan. 30. 14:06
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Törökországban még nem jártam, ezért arról nem tudok véleményt alkotni. Görögországban már jártam szigeten és szárazföldön is egyaránt. Nekem a szigetek jobban tetszettek. Szerintem bármelyik szigetet is választjátok nem fogtok csalódni, mindegyik csodás. Szívből ajánlom Zakintost is, jókat lehet kirándulni, pihenni és motorcsónakot is lehet bérelni. Szerintem érdemes apartmanba menni és nem szállodában befizetni ellátásra. Bulgária nekem kellemes csalódás volt. Az emberek kedvesek és a Napos parton nagyon jó minőségűek a szállások, a boltok és a vendéglátó egységek. Érdemes innen kirándulást szervezni Szozopolba és Neszebárba, valamint a Kőerdőbe. Kétség kívül igaz az is, hogy amint elhagyjuk a kiépített turista övezetet egy teljesen másik világba csöppenünk.
2012. jan. 30. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
59%

Szerintem Bulgária semmiféleképpen.:D

Személy szerint Görögországba mennék.:) nagyon szép hely.!!

2012. febr. 13. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
59%
3-ból csak Bulgáriában voltunk, de oda ne! Elég szocis még. Fiataloknak való akik bulizni akarnak.
2012. márc. 23. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!