Kezdőoldal » Utazás » Európa » Aki már nyaralt tengerpart...

Aki már nyaralt tengerpart közelében segítene? (családi meglepetés) (többi lent)

Figyelt kérdés
A családomnak mikor még gyerek voltam úgymond megígértem hogy ha keresni fogok elviszem őket a tengerhez.(a szüleimnek évekig kellett spórolniuk, hogy eljuthasson a család a Balatonhoz). Most hogy már dolgozok szeretnék elkezdeni félretenni és a nyáron elvinni nyaralni a családot. Aki mostanság volt tengerpart közelében(Horváto., Görögo. stb) Tudnátok esetleg ajánlani utazási irodát vagy helyet. Kb mennyibe került a nyaralás?Mivel mentetek? jól jönne egy kis segítség:)
2012. jan. 10. 20:22
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sok pénzt spórolhatsz, ha nem irodán keresztül mész. Interneten számtalan apartmant találsz (egy ilyen apartmanhoz jellemző 1 vagy 2 két ágyas szoba és egy konyha tartozik meg esetleg terasz), ha nagyobb társasággal mentek, akkor célszerű egy házban több apartmant foglalni. E-mailben egyeztettek, majd valamennyi előleget átutalsz és a helyszínen fizeted a maradékot. Mi amikor mentünk így mentünk és bevált :) A spórolás jegyében rendszerint viszünk gyorsan elkészíthető kaja alapanyagokat, így ott alig kell költeni étkezésre, mert a élelmiszer a tengerparton jellemzően jóval drágább, mint itthon. Mi autóval mentünk, több okból ezt látjuk a legoptimálisabbnak: így több csomagot, elsősorban kaját tudunk vinni, így mobilisak vagyunk ott a helyszínen, több mindent tudunk megnézni, illetve útközben is több mindent látunk, esetleg útközben is meg tudunk állni megnézni valamit.
2012. jan. 10. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%

Én Olaszba megyek minden nyáron,mivel ott él a tesóm:)

mi kocsival megyünk és 80ból megvan oda vissza. gyönyörű Rimini,ide járok minden évben. Én olaszországot tudom ajánlani,és ott vagyok jártas:) és kocsival jobban megéri mert sok mindent láthattok út közben,meglehet állni útközben ahol akartok:)

2012. jan. 10. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
65%
tudom, hogy nem ez volt a kérdés, de Horvátország Rab szigetét tudom ajánlani, nagyon szép hely :)
2012. jan. 10. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
én voltam már görögben is, és Horvátországban is, Horvátország nagyon drága hely, sokkal olcsóbban megúsztok egy görög nyaralást, mert elég olcsó (1gyros=1euro) csakhát messzebb van és fárasztó az út, de szerintem megéri.
2012. jan. 10. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%

Háromszor voltam Horvátországban, egyszer sem volt hely foglalva, mindig találtunk szállást, sőt válogathattunk közülük. Autóval mentünk, konkrét utiterv nélkül, ahol megtetszett, megálltunk. Így személyesen láttuk a helyet, és árban is sokkal kedvezőbb volt.

Hozzá kell tenni, minden alkalommal az utószezonban mentünk.

2012. jan. 10. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat, nagyon hasznos volt mind. Én is az autóban gondolkozok legfőképp.
2012. jan. 10. 20:56
 7/23 anonim ***** válasza:
100%

Tavaly voltunk Görögországban, a Grandtours utazási irodával,tökéletes volt minden,és egyáltalán nem drágák...


www.grandtours.hu

2012. jan. 10. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
Még annyit(főleg kedves utolsó):) hogy kb árakat tudtok írni? csak hogy tudjam mire számítsak.
2012. jan. 10. 20:57
 9/23 anonim ***** válasza:
83%

Ilyen benzinár mellett én meggondolnám a kocsis utazást.

Én sok helyen voltam már Görögországban, nagyon szeretem.

Mindig utazási irodán keresztül megyünk: 2 hét 1 főnek utazás és szállás 120 ezer, plusz kb ennyi költőpénzt szoktuk vinni fejenként. Egy hét mondjuk 80 ezer fejenként + 60 ezer költőpénz. Ennél nagyon olcsóbban akkor se tudod kihozni, ha egyénileg mész.

Kaján szerintem nem éri meg nagyon kint spórolni, mert főzni se tudsz az apartmanban kiadósabbat, mintha elmennél és ennél 2 euróért egy gyrost vagy más hasonló dolgot.

2012. jan. 10. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim válasza:
100%

mi egy lakókocsiban voltunk Paralia-n, Gtörögországban. A lakókocsi 10E volt/ éjszaka, attól függetlenül, hányan mennek. Mi 5en mentünk, van 2 2személyes ágy, plusz a két ágy közt lévő kis folyosó-szerűségre tettünk le egy felfújhatóst. A benzin is még kb 50E körül lehetett.


Nagyon jó volt, szép volt :)


Mi itt voltunk:

[link]


A part 2perc séta a lakókocsitól, közelben az Olympus...

2012. jan. 10. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!