Kezdőoldal » Utazás » Európa » Angliai munka, nyelvtudas...

Angliai munka, nyelvtudas nelkul, hogy tanuljon meg gyorsan angolul?

Figyelt kérdés

Tanacsotokat szeretnem kerni.

Most jott ki a tesom hozzam dolgozni, de sajnos nem beszel angolul.

Az iskolaban tanitottak, de sose kertek ott komolyabban szamon. Szoval semmit nem tud

Egy hotelban takaritunk. En jol beszelem a nyelvet, de fogalmam sincsen, hogy tanitsam meg.

A hotelban a tobbi kollega angol, szoval jo lenne ha a tesom is hamar megtanulna angoloul.


Hogy segitsek neki? Vegyunk vmi nyelvkonyvet?


Koszonom!


2012. febr. 6. 09:49
 1/4 anonim ***** válasza:

-megkéred a kollégáidat,hogy folyamatosan beszéljenek hozzá,és te igyekezz nem tolmácsolni neki.

- vannak intenzív tanfolyamok(igaz fizetősek) a tesód iratkozzon be oda(van délelőtt és este is tanfolyam)

- angolul nézni a tévét.

- neten le lehet egy csomó angol tanuló CD-t tölteni.

- járjon templomba(ott szépen beszél a pap.Én nem vagyok vallásos,de néha elmegyek,mert tisztán,szépen beszél a pap,és ott is hallja az ember)

- nyissa ki a fülét amikor elmegy vásárolni,sétálni.Az angolok többsége is imád ordibálva beszélgetni..Főleg a gyerekek,fiatalok.

2012. febr. 6. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 bánomisén ***** válasza:

Első körben tanítsd meg neki gyorsan a munkájához kapcsolódó mondatokat, kifejezéseket, hogy legalább a melóját ne veszítse el. Írd össze, ami fontos és segíts neki a kiejtésben.

Vannak ingyenes nyelvtanfolyamok itt-ott Angliában és online nyelvtanfolyamok is, nézzetek utána a neten.

2012. febr. 6. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
én szívesen segítek skypeon neki...az írás részét e-mailben tudnánk csinálni(én küldöm neki a feladatot,ő kitölti,visszaküldi nekem kitöltve,én kijavítom,és visszaküldöm neki kijavítva,ha akarja,le is osztályozom) ,akkor már csak a magnó rész(hallás utáni értés) marad,azt meg valahogy próbálja meg egyedül megoldani...
2012. febr. 6. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

ma 12:01

itt kint Angliában nem az írással van a gond,hanem a hallás utáni megértéssel.

Én is kint élek,dolgozom alap angol tudással.Észrevettem,hogy nagyon sok született angol nem is tud helyesen írni.

Én például sokkal jobban boldogulok ha le van írva,mert olvasni elolvasom,és így tudom is mit akarnak tőlem,de hallás után megérteni a mondandójukat,aki nem tud vagy alig annak nagyon nehéz.

A legtöbb munkahely a szóbeli beszélgetést nézi,nem azt,hogy helyesen ír-e valamit.

2012. febr. 6. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!