Kezdőoldal » Utazás » Európa » Valóban ilyen drága a repjegy...

Valóban ilyen drága a repjegy Londonba a nyárra?

Figyelt kérdés

Nem az olimpiára megyünk. Mikor ott leszünk már vége lesz annak. Augusztus 19- szeptember 1-ig nyaralnánk ott.


Néztem több honlapon is, de 45.000Fz/fő alatt nem nagyon találtam jegyet. Ráadásul ezek is a Lutonra mennek. A Heathrow-ra mág drágább.


Én csinálok valamit rosszul vagy tényleg ennyire drága? Megéri várni esetleg hátha jobb lesz a helyzet, vagy szerintetek csak feljebb mennek az árak?

Ti mivel szoktatok Londonba utazni? Melyik légitársasággal?



2012. febr. 18. 16:39
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Minél később veszed meg a jegyeket,annál drágább lesz.

Idén egy kicsit zűrösebb az olimpia miatt is.Szerintem nézegesd még az árakat,és ha olyan április,májustól is ilyen árak maradnak akkor érdemes már akkor megvenni,mert júniustól csak drágább lesz.

Wizzair-t néz,ott szoktak jó árak is lenni..

(én mivel kint élek,így a hazautat szoktam nézni)

2012. febr. 18. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
100%
Debrecenből WizzAir-rel 9990Ft.
2012. febr. 18. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó, csak júniustól.
2012. febr. 18. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
easyjetet nézted már?
2012. febr. 18. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
nézd meg a ryanairt is, ha időben foglalsz, akkor nagyon olcsón megúszod. a stansted reptér pedig nagyjából olyan messze van mint a luton.
2012. febr. 18. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 bánomisén ***** válasza:
100%
Ryanair a legolcsóbb, csak ne az utolsó pillanatban vedd meg a jegyet, hanem időben. És az Stanstedre jön, nem Lutonba.
2012. febr. 18. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ryan Air-el járunk mi is Pozsonyból, nekünk közelebb is van mint pest, és 75 fontért foglaltunk március végére oda-vissza csak 1 kézi poggyásszal. Ez a legolcsóbb.
2012. febr. 19. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Az Olimpia és a Malév-ügy is közrejátszik a jegyárak megnövekedésében. Én a Wizz Air-t preferálom, sokszor van akciójuk, lépj fel az oldalukra minden nap! A debreceni járatok közül szinte egy sincs már, ami 10e... nagy a kereslet/érdeklődés, drágul a jegy. A Ryan olcsó még, de csak akkor, ha nincs feladandó poggyász.
2012. febr. 22. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
RyanAir-nél kb. 6-8 héttel érdemes előre foglalni. Ha Londonba drága, akkor nézd meg Birmingham, Bristol, Manchester járataikat. Mind a 3 városból van Londonba a Megabus, ami 1-10 font közötti árakon visz, ha időben veszed meg a jegyet rá (szintén a neten). Én most voltam ugyanígy, Liverpool-London útvonalon 1 font volt a buszjegy, 5 héttel előre lefoglalva.
2012. febr. 27. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
52%

Es ha Debrecenbol csak juniustol jar a repulo??? A kerdezo augusztusban utazna.... Szerintem az kesobb van, no de mindegy is :)


En jartam mar ugy, hogy megvettem a jegyem a Wizzair-nel, es 2 hettel az indulas elott olcsobb volt, mint amennyiert en vettem (mondjuk nem jelentosen, ugy 10 fonttal kb., de a visszautam ara meg vagy 30-cal dragabb lett, igy nem bosszankodtam :D ). Szval kicsit kiszamithatatlan. Igazabol ha gyakrabban nezegeted a honlapokat, ki tudod tapasztalni, h az adott repulojegy ar megeri e, szamitasba veve az utazas idopontjaig fennlevo idot. Csak egy pelda. Mondjuk a legolcsobb jegy legyen 10000 ft, utazas elott 3 honappal. Ha utazas elott 1 honappal talalok 16000ert, akkor megveszem, mert megeri, de ha mondjuk 21000, akkor inkabb varialok a napokon, h mikor menjek, hatha tologatva a napokat talalok olcsobbat. remelem, igy ertheto. Amugy a ryanairt erdemes megnezni, tenyleg olcsok a jegyei! Es ha valamelyik "londoni" repterre jossz (kiveve heathrow), a www.easybus.co.uk oldalt ajanlanam busz ugyben.

2012. márc. 2. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!