Kezdőoldal » Utazás » Európa » Tudnátok segíteni a repülőgép...

Tudnátok segíteni a repülőgép utazással kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Még soha nem utaztunk repülőgéppel sem én sem a családom. Öcsémnek nemsokára lesz a szülinapja és őt szeretnénk meglepni. Ryanair-ret néztük, mert ott 1499 Ft ért lehet már utazni. De még soha nem csináltam ilyet, angolul sem tudunk igazán. Nagyon megköszönném ha valaki felvilágosítana, mi hogy van itt. Köszönöm előre is.
2012. márc. 10. 17:32
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Azt mindenképpen kalkuláljátok bele, hogy egy oda-vissza út költsége nem 3 ezer lesz, hanem 30-40-50, stb...
2012. márc. 10. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az 1499 valójában 5-7000/fő-csak oda.Ezen felül kell biztosítás mindenkinek,gondolom kell legalább egy bőrönd is az is plusz pénz.(három picit felvihettek ingyen de az szerintem nagyon kevés) Melyik országba mennétek?
2012. márc. 10. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Még azt nem tudjuk, hogy melyik országba mennénk. Ajándék lenne maga az élmény. A biztosítás nagyjából mennyibe kerül ? Milyen plusz költségekkel kell számolnunk fejenként? Magáról a ryanair-ről hallottatok valami információt?

Előre is köszönöm a válaszokat!

2012. márc. 10. 21:20
 4/7 anonim ***** válasza:
A biztosítás az attól függ,hogy kivel kötöd. Plusz költség amiken leírtam,azon felül már nincs,ha nincsenek olyan igényeitek,hogy kaja a fedélzeten,nagyobb lábtér,előbb bejutni a gépbe,soron kívüli check-in...stb. Ilyen extrákat lehet kérni de szerintem fölösleges.
2012. márc. 11. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nagyon nem mindegy, hová akartok utazni. Továbbá az sem, hogy melyik járaton. Egy gépen belül is többféle ár van, mindegyik más feltételekkel. Ha például előre (akár több hónapra) befizetsz mindent, és ha nem utazol veszik a pénzed, az jóval olcsóbb, mintha visszaváltható jegyet szeretnél, pláne az rövidebb idővel előtte egy frekventált helyre.

Keress a neten, pl. a repjegy.hu, vagy a légitársaság honlapján. Válaszd ki a menü szerinti járatot. A fizetés előtti pillanatig felkínált információk feltételeit alaposan olvasd el. És az árra mindenképpen legyen odaírva, hogy komplett, minden illetéket és különdíjat magában foglal. Ha ezt nem írja ne vedd meg, mert nagyon vaskos meglepetések érhetnek. Különösen fapadosokon. Mindenképpen kell visszaigazolás a teljes, mindent magában foglaló árról, különben nincs esélyed egy későbbi reklamáláskor.

Jó dolog a repülés, de felvetődik, hogy pont egy születésnapi ajándékként érdemes kezdeni? Nem lenne jobb, valami kevésbé sokváltozós születésnapi ajándék?

De ezzel nem elriasztani akarlak, csak óvatosságot és körültekintést javasolok.

2012. márc. 11. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha csak a repules elmenye a cel, akkor miert nem hivod fel a budaorsi repteret es kerdezed meg mennyibe kerul egy setarepules?

Sokkal tobbet latni, sokkal vaganyabb elmeny es szallasra meg feladando csomagokra sem kell koltni, es egy eletre nem felejtitek el, hogy repultetek!

2012. márc. 12. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, sokat segítettetek. Még meggondoljuk, hogy mi legyen :)
2012. márc. 12. 18:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!