Kezdőoldal » Utazás » Európa » Tapasztalatok alapján a...

Tapasztalatok alapján a németek vagy a norvégok hűvösebbek?

Figyelt kérdés
Hülye válaszok elkerülése végett nem a testhőmérsékletre értem,hanem a viselkedésre:nem túl beszédes,távolságtartó és kimért.
2012. márc. 18. 01:02
 1/6 anonim ***** válasza:
Félig-meddig tapasztalat, németeket ismerek. Norvégokat meg láttam, hallottam már beszélgetni és az volt a benyomásom mintha az utóbbiak jobban karót nyeltek lennének.
2012. márc. 18. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ebben a tekintetben nagyobb a különbség egy népcsoporton belül az emberek között. A németek harsányabbak, kicsit tolakodóbbak, jobban észreveheted a fölényüket. A norvégok nyugodtabbak, csendesebbek. De mindkettő segítőkész, ha úgy közeledsz hozzájuk. A norvégok sokkal türelmesebbek és fegyelmezettebbek.
2012. márc. 18. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Norvégokat nem ismerek, de németet rengeteget, és állíthatom, hogy nagyon barátságosak, semmiféle fölényességgel vagy hűvösséggel nem találkoztam sosem. Sőt!
2012. márc. 18. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ismerek németeket és norvégokat is. mindenhol vannak kedvesebbek és tahóbbak, mint minden ország népe között. De nekem alapjában mindketten hüvösek. nem jön be az északi "hidegség", és nem a hömérsékletre értem, hanem a távolságtartásra. A déliekkel nem vehetik fel a versenyt.

Nekem az olasz mentalitás a no.1 :D

2012. márc. 18. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ismerek németeket de egyáltalán nem hűvös emberek.Nagyon közvetlenek , barátságosak és nyitottak , mindenről lehet velük beszélgetni.
2012. márc. 18. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Norvégokra de a skandinávokra jellemző, hogy kedvesek, szívesen segítenek az embernek, de alapvetően zárkózottak. Nem hűvös, csak zárkózott:)
2012. márc. 18. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!