Kezdőoldal » Utazás » Európa » Londoni magyarok, tényleg...

Londoni magyarok, tényleg ilyen olcsók az autók kint?

Figyelt kérdés
Nyár végén hosszútávra megyek ki dolgozni Londonba, és nézegettem kocsikat, de egyszerűen nem tudom elhinni, hogy tényleg ilyen olcsók. Pl. néztem egy 2000-res Honda Accordot kb 800 fontért, aztán meg láttam, hogy 1998 körüli BMW 525-ösök 1500-2000 font között? Tényleg ilyen olcsók? Itt néztem őket: [link] Köszi előre is.
2012. ápr. 17. 21:25
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Igen,nagyjából ilyen olcsók,DE

ott van a DE.

1.Nagyon meg kell nézned az autók állapotát,mert a legtöbb autót utána kell javítani.

2.évente kell vizsgáztatni.A vizsgadíj 40 font,de elég komolyan veszik.(nekünk renault Lagunánk van,és most fizettünk a 40 font vizsgadíj mellé 420 font javítási költséget.Elég drága az autószerelési díjat.

3. Drága a biztosítás is.

Szóval amennyire olcsón hozzáférsz a kocsihoz,annál többe kerül a fenntartása.

A benzin most 1.38 font literje.

2012. ápr. 17. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszi a választ. hát ja ennyi az üzemanyag itt is, leszámítva azt h itt a minimálbér viszont 3x-4x kevesebb :D amugy a honlap szted jó? v tudsz más ilyen jo honlapot?
2012. ápr. 17. 22:27
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Igen a honlap jó.De mint írtam nagyon figyelni kell az autó vásárlásnál,mert itt kint is szebb csomagolást kap a hirdetés mint ahogy a kocsi kinéz.Mi majdnem 6 hónap után tudtunk venni elfogadható árért autót,mert sok helyen jó autót hirdettek,de szinte roncsot mutattak.

Lehet hogy a benzint nem sokallod.De a biztosítást az fogod,mert majdnem 4x vagy 5x drágább mint otthon.Még valamit Ha zónás helyen élsz,és nincs a háznak külön parkolója akkor fél vagy évente fizetni kell a parkolásért is..Mint írtam a kocsi ára elképzelhető,hogy jó árban van,de a vele járó költségek nem olcsóak..

2012. ápr. 17. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Igen, az autó olcsó, de fenntartani már nem az. Persze ha nem minimálbért keresel, akkor azért nem nehéz fenntartani egy kocsit, de lényegesen drágább, mint otthon. Nekem a biztosításom 1100 font/év, aztán a road tax-om: 150 font/év, parkolásom a zónámban: 100 font/év, MOT: 54,85/év. Ezenfelül havonta egyszer tankolok cca. 85 font értékben. Meg persze ha van valami javítás, az nagyon drága.


Egyébként én jól keresek, de el fogom adni a kocsim, mert itt, Londonban nem éri meg fenntartani, mert nagyon jó a tömegközlekedés.

2012. ápr. 18. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszi :) megkérdezhetem h mennyit keresel?
2012. ápr. 18. 19:36
 6/7 anonim ***** válasza:

"köszi :) megkérdezhetem h mennyit keresel?"


nettó 2200 font

2012. ápr. 18. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
az szép :O mit dolgozol?
2012. ápr. 19. 20:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!