Kezdőoldal » Utazás » Európa » Londonról mi a véleményetek?

Londonról mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
2hét múlva megyek ki. Az időjárás most milyen lesz? Arra lennék kiváncsi hogy a ruhák, például egy női adidas bemelegítő mennyibe kerül ott kint? Meg az ilyen márkás jó cuccok? Akkor például egy jó kis mobiltelefon meg egy laptop mennyibe kerül? És az ottani kaja mondjuk egy közepes étteremben és milyen fajta ételek vannak?
2012. ápr. 23. 12:56
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Egyébként pedig a Brit tizenévesek többsége tök jó hogy simán elboldogul a legújabb okos telefonokkal, meg ipodokkal, csak mellette a cipőfűzőjüket nem tudják megkötni.

[link]

2012. ápr. 24. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Én pont azért szeretek itt élni, mert kilépek a lakásból és a nyüzsgés fogad. A tengerpart szép és jó, de nekem egy hét alatt már borzazstó uncsivá válik.
2012. ápr. 24. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Nem vagyunk egyformák, nekem meg az a környezet ad nyugalmat, és feltöltődést, valamint az éjszakai élet, buli is megvan.
2012. ápr. 24. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!