Kezdőoldal » Utazás » Európa » Ha elmennék mondjuk Romániába,...

Ha elmennék mondjuk Romániába, akkor az ottani lakosok és románok hogy viszonyulnának egy magyar turistához?

Figyelt kérdés
azt hallottam, hogy egy ismerősömet megverték, mert magyar volt

2012. máj. 5. 11:32
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Normálisan, ha nem vagy te magad zűrös vagy zűrös helyen.
2012. máj. 5. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem fognak megverni, ha nem provokálod ki. Nekem is van ismerősöm, aki Szlovákiába ment nagymagyarországos pólóban, aztán csodálkozott amikor a helyi vagányok elagyabugyálták.
2012. máj. 5. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Azok az idők szerencsére elmúltak. Aki nem provokál, azt nemhogy nem bántják a románok, de még kedvesek is lesznek vele. És fordítva: vendégszerető nép ugyan a magyar arrafelé is, de nem fognak hanyattesni attól, hogy nini, idejött valaki az anyaországból.
2012. máj. 5. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Bulgáriába indultunk,tervek szerint egy napos út lett volna,de későn is indultunk,meg tötymörögtünk sokat a forgalomban,így Romániában ért az éjjel. Olyan este 10-11 között a legelső "motel" feliratú házban (nulla forgalom,sehol egy vendég) felcsöngettük a tulajt,félálomban,pizsamában kijött és 90 Lei-ért kaptunk szobát az éjszakára (3 tagú család).


Másnap bementünk egy közeli étterembe reggelizni ,étlapon nem szereplő ételeket is elkészítettek ,valami 70Lei-t fizettünk hárman.


Giorgiu-nál le volt zárva az az út,amit a navigáció javasolt és sok tekergés után megálltam egy rendőrautó mellett és megkérdeztem merre jutok át a híd felé - intett,hogy menjek utána. Elkísért egészen a határra vezető útig.


Szóval én sehol nem tapasztaltam ellenségeskedést Romániában

2012. máj. 8. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!