Kezdőoldal » Utazás » Európa » Ket napja nem tudok a Ryanair...

Ket napja nem tudok a Ryanair honlapjan foglalni. Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
Eddig minden gond nelkül ment a foglalas, most valamiert a hitelkartyaval törtenö fizetes soran hibaüzenetet ir ki. Probaltam öket elerni telefonon, de nem sikerül (061/815-4429). Az emeltdijas szamot (0690/982-213) sajnos nem tudom hivni. Talalkozott mas is ezzel a problemeval? Köszönöm!

2012. máj. 22. 10:46
 1/3 anonim ***** válasza:

A fizetést nem próbáltam, de nálam is vannak gondok a hétvégi karbantartás óta, bizonyos útvonalakon csak homokórázik.

Próbáld ki a szlovák oldalt: [link]

2012. máj. 22. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Amenothep ***** válasza:
A magyar oldal a fejlesztésük során behalt. Az angol oldalon minden rendben működik. Próbáld ott.
2012. máj. 27. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Elképesztő, hogy ennyi idő után megint előjött ez a probléma.. Napok óta próbáltam foglalni, de az utolsó lépésnél mindig visszadobta az oldal azzal a szöveggel, hogy "A kapcsolattartási adatok hiányosak vagy érvénytelenek", ma kétszer pedig azt, hogy próbáljam meg később.. Az egyik számon hívtam is őket, de állítólag minden munkatársuk foglalt volt, úh megszakította a gép a kapcsolatot.. szerencsére megtaláltam ezt a bejegyzést, és megpróbáltam a spanyol oldalon megcsinálni...amit (minimum!) 15 próbálkozással eddig nem sikerült, azt 5 perc alatt, elsőre végigvittem. Meg van a jegyem, és a bosszankodás is megszűnhet végre..

köszönöm az ötletet! ;)

2014. jún. 18. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!