Kezdőoldal » Utazás » Európa » Tapasztalatok az Eurolines...

Tapasztalatok az Eurolines buszjárattal kapcsolatban? És tapasztalatok a Cseh-busz buszjárattal kapcsolatban?

Figyelt kérdés
2012. jún. 4. 20:08
 1/1 anonim ***** válasza:
Szia! Én utaztam Eurolines busszal egyszer Németországba... Hát borzalom volt a köbön, ugyanis a hely nagyon nagyon kicsi volt a buszon: a lábam nem fért el, mert előttem kicsi volt a hely,de mellettem sem volt hatalmas, majd megfulladtam. Az ülések támlája szar volt, majdnem derékszög, a hátam cseszettül fájt, aludni sem bírtam a 14 órás buszúton... Valószínűleg ázsiaiakra tervezték, nem batárnagy európaiakra... Én nagyon ki voltam akadva.. persze csak annyi, hogy rossz buszt kaptunk.. Jaa még annyi, h a toalettet nem lehetett használni, mert rossz volt. Azt meg még nem is írtam, hogy előttünk két fekete pasa ült valami borzalmas szaggal, amit majdnem végig szaglászhattunk... Mit ne mondjak?! eurolinesszal öröm volt utazni!
2012. jún. 4. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!