Kezdőoldal » Utazás » Európa » Mi a véleményetek arról, hogy...

Mi a véleményetek arról, hogy Magyarország a világ 23. leglátogatottabb országa, s európai szinten a 13. helyen van?

Figyelt kérdés
2012. júl. 15. 22:01
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
90%
lehetne jobb is
2012. júl. 15. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
90%
Nem csodálkozom,de lehetne jobb is. Turisztikai szempontból Magyarország gyönyörű ország. Mint írtam turisztikai szempontból,ne keverjük bele a politikát..
2012. júl. 15. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem teljesen jó, nagyjából ott vagyunk, ahol a helyünk van. Tengerpart nélkül főleg igen jó ez a helyezés, olyan országokkal meg mint pl Franciaország, Olaszország, Spanyolország stb. nem kell versenyeznünk, mert nem vagyunk egy súlycsoportban velük.
2012. júl. 15. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
93%
3# al értek egyet. Főleg turisztikai tanulmányaim után. Szerintem tök jó...hisz' nem csak dél európai, de dél-amerikai országokkal is fel kell venni versenyt, sőt Ázsia.
2012. júl. 15. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
Tranzitország vagyunk, aki dél-észak irányban vagy kelet-nyugat irányban utazik, át kell, hogy menjen Magyarországon.
2012. júl. 15. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
90%

Az, hogy átmegy magyarországon az egy dolog, de határátkelésnél tényleg nem tudni ki mért jön be.

De úgy gondoltam, egy ilyen felmérésben, csak azokat számolják akik turisztikai céllal jönnek, bár tény hogy ezt nehéz meghatározni, de hogy csak mondjuk szállásfoglalást néztek adott országokba, és utazáslefoglalást, hasonlók...

2012. júl. 15. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:

[link]


Eszerint 2011-ben 10 millió turista jött Magyarországra. Ez szerintem nagyon jó, lévén, hogy pl. Németországba csak 28 millióan mentek. Mondjuk ezt nem értem, miért, Németország is gyönyörű.

2012. júl. 15. 23:18
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
E szerint a statisztika szerint (már ha egyre gondolunk) előkelőbb helyen állunk mint Bulgária, Horvátország vagy Svájc. Megmondom őszintén, tisztán turizmusból fakadóan én ilyen adatokat nem nagyon tudok elképzelni.
2012. júl. 15. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
90%
hát igen.Így érdekes...Bár sokan jönnek ide gyógyfürdők miatt, pár éve megindult az oroszáradat pl.
2012. júl. 15. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
85%

Bármibe lefogadom, hogy ez nem igaz!!


Már az bizonyíték a valótlanságra, hogy Horvátországot is megelőztük?!

2012. júl. 16. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!