Kezdőoldal » Utazás » Európa » 16 éves lányom szeretne...

16 éves lányom szeretne Németországba utazni, milyen lehetőségek vannak rá? Többi lent

Figyelt kérdés
16 éves lányom kitalálta hogy ő elutazna Németországba nyelvtanulás miatt, én is jó ötletnek tartom és támogatnám benne, de nem tudom, hogy milyen lehetőségek vannak rá. Halottam, hogy vannak ilyen cserediákprogramok. valaki tudna segíteni? köszönöm.
2012. júl. 21. 22:36
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
2012. júl. 21. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

cserediák program is jó ötlet, mondjuk azt szerintem sulik szokták elsősorban szervezni.

vannak ilyen nyelvi kurzusok, amit az adott országban tartanak, 1-2 hetesek, 1 hónaposak, annyira nem tudom, nem voltam még ilyenen, de múltkor erről keresgettem infokat, szerintem klassz lehet, csak nem olcsó:S

[link] itt nézegessetek:)

2012. júl. 21. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
várjon még 2 évet és mehet au-pairnek
2012. júl. 21. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!