Kezdőoldal » Utazás » Európa » Szerintetek Németország vagy...

Szerintetek Németország vagy Hollandia az élhetőbb ország?

Figyelt kérdés
2012. júl. 26. 02:58
1 2
 11/13 anonim válasza:

Németroszágot és hollandiát nem lehet összehasonlítani, ég és föld.....

Németroszág olyan jó hely, 1szer sem bunkók az emberek, a legrendesebbek, nagyon jól meg lehet élni, ja és az már csak luxus, hogy nagyon szép hely.....!!!

Hollandiáról az a véleményem hogy bunkók az emberek nem is lehet megélni....!!!

2012. okt. 14. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
Én aztóval angliába jöttem ki. Megálltam minden országban, de mikor Nürnberg és Frankfúrt közelében megálltam többször megfordult bennem az érzés, hogy de jó hely ez a Németország., de nekem anglia volt a célom, ugye és nem tulajdonítottam neki nagy dolgot. Nos ennyi idő után úgy érzem a legjobban szétfejlesztett ország Németország. Iszonyatosan jó hely szerintem és már bánom, hogy nem németül tanúltam hanem angolul. Anglia németországhoz képest egy sülylesztő. Az igaz, hogy a legjobban egész EU-ban az angoloknál lehet keresni, de amúgy egy szar hely anglia. Egyszerűen fejlettlen és régi. Németországban még a pici városok is baromira újak, modernek! Iszonyat jó hely!!! Menjetek németországba anglia messze nem lesz olyan jó!
2012. okt. 21. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
Én Hollandiában melóztam, Németországban is jártam már, nem is egyszer. Más a kettő. Németország nyűzsgő, dinamikusan folyik az élet. Hollandiáról is elmondható mindez, de más oldalról. Érezhető, hogy kisebb ország, szerintem(!) "családiasabb". Az emberek kedvesebbek, mosolyognak, segítőkészek. Mindenkinek mást jelent az, hogy élhető... Nekem Hollandia "élhetőbbnek" tűnik, nekem jobban tetszenek az egyentéglából épített házak kis kertekkel, ugyanolyan téglából van néhány helyen az út is.:D
2012. nov. 18. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!