Kezdőoldal » Utazás » Európa » Aki kiismeri magát Barcelonába...

Aki kiismeri magát Barcelonában! Hol érdemes szállást foglalni?

Figyelt kérdés

Szeretném, ha viszonylag közel lenne a belvároshoz. Nézegetem a booking.com-ot, de nem tudom melyik kerületekre szűkítsem a keresést.

A másik kérdésem pedig: Mindenképp szeretnénk elmenni egy Fc Barcelona meccsre is. Hol van a stadion? Úgy értem mennyire megközelíthető tömegközlekedéssel? Egyáltalán hogy működik a tömegközlekedés odakint? Értem ez alatt, hogy mit érdemes venni turistáknak 3-4 napra? Van napijegy, esetleg néhány napos? Vagy?

Bárkinek bármilyen infója van, azt szívesen veszem...:)


2012. aug. 30. 11:55
 1/7 anonim ***** válasza:
én annyit tudok mondani, hogy ha meccsre is ki szeretnél menni akkor azt jóval előtte szervezd meg mert a jegy nem olcsó és ráadásul gyorsan el is kelnek. A stadion majdnem a város közepén van.
2012. aug. 30. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Tudom, jövő tavaszra tervezek csak... Ezért kezdek időben érdeklődni... :) Mindenesetre köszönöm... csak attól tartottam, hogy esetleg a stadion kint van valahol a semmi közepén, olyat is hallottam már. de akkor ezzel nem lesz gond.
2012. aug. 30. 13:00
 3/7 anonim ***** válasza:
Egyébként beírod a Google Maps-be, hogy Nou Camp és máris kidobja;)
2012. aug. 30. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
61%
A La Rambla közelében. Az a sétálóutca(központ) Közel van a sétálóutc,a a kikötő, a tengerpart és a nevezetességek,illetve a metró közlekedés is nagyon jó. Én 2 szer voltam eddig
2012. aug. 31. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! booking.com-on ezekből tudok választani:

Barceloneta

Ciutat Vella

El Born

Gràcia

Gótikus negyed

Horta-Guinardó

L'Eixample

Les Corts

Sagrada Familia

Sant Andreu

Sant Martí

Sants-Montjuïc

Sarrià-St. Gervasi

Vila Olímpica



Melyiket érdemes?

2012. aug. 31. 11:19
 6/7 anonim ***** válasza:

A booking.com-on a kerületek közt az első a "Városközpont", az elég jó belvárosnak ;)

A többi közül: Ciutat Vella, El Born, Gótikus negyed.


A jegytípusokat árral együtt megtalálod itt: [link]

2012. szept. 4. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm... :)
2012. szept. 4. 17:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!