Kezdőoldal » Utazás » Európa » Melyik orszagba erdemes...

Melyik orszagba erdemes kimennem kezdokent?

Figyelt kérdés
Angol nyelvem eleg jo, es villanyszerelo szakmam van. Szeretnek kimenni kulfoldre dolgozni. Melyik orszagba erdemes kimennem? Angliaban van kereslet villamos emberekre, vagy van esetleg kozelebb olyan orszag ahol angollal sokra vihetem?
2012. aug. 29. 19:33
 1/3 anonim ***** válasza:
Angliában, villanyszerelőként azért nehéz, mert teljesen új, brit képzést kell elvégezni ahhoz, hogy idekinn villanyszerelőként dolgozhass. A villanyszerelő szakma azon kevés szakmák közé tartozik, amelyekben nem fogadnak el külföldi végzettséget!
2012. aug. 29. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ja, teljesen más rendszert használnak, mint a kontinensen. Szerintem inkább tanulj meg németül és irány Ausztria vagy Németország.
2012. aug. 29. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
ajaj :/ hat nemtudom, mert a nemet sokkal osszetettebb nekem mint az angol. az angollal jol kijovok a nemettel meg alig alig.
2012. aug. 30. 05:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!