Kezdőoldal » Utazás » Európa » Mehetek Angliába 17 évesen?

Mehetek Angliába 17 évesen?

Figyelt kérdés
17 éves vagyok,szeretnénk kimenni a barátommal Angliába rokonokhoz pár hónapig,de csak 17 éves vagyok ilyen esetbe mik a teendők a hátároknál ? átengednek ? Esetleg szülői meghatalmazás ?
2012. okt. 1. 10:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Átengednek. (Szerintem a Szigetre idevetődő külföldi kölyköket sem a szüleik kísérték. Azt sem hiszem, hogy mind meghatalmazást kért.)
2012. okt. 1. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mehetsz Angliába, és nem kell írásos engedély sem a szülőktől. De kint Angliában az angol törvények rád is vonatkoznak. Ha esetleg este a rendőr igazoltat mert ittas vagy, akkor megbüntetnek, és meg is kérdezhetik, hogy ki tart el téged. Kevesen tudják,de akár uniós tagok vagyunk akár nem, ha valaki hosszabb időre megy ki, annak biztosítani kell vagy magának a megélhetést vagy másnak a támogatást. Ha egyik sincs visszatoloncolhatnak. (de te írod hogy rokonokhoz mennél, így nem áll fenn a lehetősége, hogy hajléktalanként élnél kint)
2012. okt. 1. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Basszus, olyan mintha ezt a kérdést én írtam volna:D Én is 17 vagyok, és repülővel megyünk ki Angliába nemsokára. Velem lesz egy 12 éves gyerek is. Akkor 100% hogy nem kell szülői meghatalmazás?
2012. okt. 1. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó. A 12 évesnek kell engedély, mivel te nem vagy felnőtt kísérő.
2012. okt. 1. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!