Kezdőoldal » Utazás » Európa » Szeptemberben érdemes még...

Szeptemberben érdemes még nyaralni menni Horvátországba?

Figyelt kérdés
tapasztalatokat várok azoktól akik már jártak lent szeptemberben..milyen volt az idő?gondolom nagyobb az esélye hogy rossz idő lesz mintha július,augusztusban mennénk....
2009. aug. 5. 14:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Mivel Last minute,utószezon, így olcsóbb,szóval megéri. Nem rosszabb az idő mint augusztusba,én már voltam olyankor. De ne szeptember végén, az elején menjetek.
2009. aug. 5. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mi tavaly szeptember 2. hetében voltunk, és nagyon jó volt. Kempingben voltunk telepített lakókocsiban, kevesebben voltak mint főszezonban, de még így is sokan. A tenger ugyan olyan meleg mint nyáron. A rossz időnek sincs nagyobb esélye, azt havai 1-2 esős napot nyáron is - ősszel is ki lehet fogni, több meg nem igen van. Én nagyon szépen lebarnultam, és még akkor is tartott, amikor az ismerőseim már hófehérek voltak :D Görögországban is voltunk már szeptemberben, ott is nagyon jó időnk volt.
2009. aug. 6. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat.voltunk már szeptember-októberben Görögben ott jó időnk volt,voltunk augusztusban Spanyolban ott szar idő volt majdnem végig.Aztán 2 éve Horvátban augusztus végén szeptember elején és nagyon ramaty idő volt 7 napból 5-öt esett az eső...:( ezért érdeklődtem mert most szept.vége felé tudunk menni...de a tapasztalataim alapján mindegy mikor megyek, rossz idő lehet júliusban vagy augusztusban is.
2009. aug. 6. 14:42
 4/4 anonim ***** válasza:
Igazat írsz. Tavaly (2011-ben) július utolsó hetében jártam Horvátországban, Split-ben. Szakadt az első 2 napig, majd aztán csak éjszaka. Mindenesetre azt a 2 napot leszámítva jó időnk volt, 25 foknál nem volt melegebb, szépen lebarnultam, és meleg volt a víz.
2012. ápr. 12. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!