Kezdőoldal » Utazás » Európa » Érdemes most kiutazni Angliába...

Érdemes most kiutazni Angliába? Vagy tényleg jobb várni Februárig, mert állítólag ilyenkor nincs munka?

Figyelt kérdés

2012. okt. 12. 10:48
 1/4 anonim ***** válasza:
szeptembertől novemberig van több munkalehetőség, illetve márciustól június elejéig. Viszont ha nem minimálbéres munka a célod, emellett jó szaktudással érkezel, akkor nem nagyon számít az érkezésed időszaka.
2012. okt. 12. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Mi az hogy nincs munka? Mi pont 1 éve jöttünk ki, és 5 nap alatt dolgoztam, a párom 1 hét alatt talált állást. Londonban mindig van munka, csak keresni kell.
2012. okt. 12. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Egyetertek, mindig van munka.
2012. okt. 12. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Digo!


Egyetértek! Én is lassan egy éve vagyok itt, 1 hét alatt találtam állást. Vannak olyan ismerőseim, akik 12 konkrét munkaajánlatot visszautasítottak, csak azért mert valamiért nem tetszett nekik. Most otthon vannak és terjesztik, hogy nincsen munka meg hasonlók.


Kérdező!


Ha beszéled a nyelvet legalább annyira, hogy meg tudod magad értetni és megérted amit mondanak, akkor sok gond nem lehet a munka találással. Persze szerencse is kell, de még bőven van lehetőség.

2012. okt. 12. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!