Kezdőoldal » Utazás » Európa » Hogyan tudnék kijutni, dolgozn...

Hogyan tudnék kijutni, dolgozni Angliába?

Figyelt kérdés

A közvetítő cégek már 8 hónapja le se szarnak. Egy rakásnál voltam de semmi. Biztos sok a jelentkező. :P

Van valamilyen oldal ahol lehet nézni Angliai kitchen porter állásokat?



2012. okt. 18. 07:50
 1/10 anonim ***** válasza:
Közvetítőkkel ne foglalkozz! Mind lehúzás. Ha tudsz normálisan angolul és rendelkezel kb. 1500 fontnak megfelelő kezdőtőkével, akkor gyere ki és intézz mindent magadnak.
2012. okt. 18. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Osztom az első író véleményét.

Ha tudsz angolul akkor tessék egyénileg munkát keresni.

Én kint dolgozom egy munkaközvetítő irodában, és hidd el nekem vannak vendéglátós állások. Csak menni kell, utána kell járni. Magyarországról ez nem fog menni.

2012. okt. 18. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én is kint dolgozom vendéglátásban és szerintem sem fogsz otthonról melót kapni hacsak nincs ismerősöd.
2012. okt. 18. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Szia, en is kinn dolgozom. Dolgoztam mar vendeglatasban. Tudod hogy lehet legegyszerubben elhelyezkedni vendeglatasban? Bemesz egy etterembe es megkerdezed, hogy van e melo. Ennyi. Es kitchen porterkent vagy pincerkent kapsz leghamarabb melot. Ezeket szinte allando jelleggel keresnek. Etterembol meg van boven.

Kabe ahogy irtak, 1500 kell, hogy biztos ne legyen gaz. Annak idejen nekunk kettonknek volt parommal 1300, de ha nem kapott volna 2 het utan melot, nagy bajban lettunk volna. Angolul kell tudni, kevesbe, ha csak kitchen porter akarsz lenni. Szallast jo lenne meg otthonrol intezned, en vagy nagy varost javasolok, vagy kis gyarvarost. Nagyvarosban nagyon draga az albi, de nagyobb esellyel van melo. Kis gyarvarosban olcso a szallas, es mivel sok a gyar, hamarabb kapsz ott is melot. Viszont most mar csak tenyleg vendeglatasban tudsz elhelyezkedni. December-marciusig eleg nehez melot talalni, szinte lehetetlen. Jol gondold meg, hogy most josz e ki. En mar varnek legalabb marciusig.

Sok sikert!

2012. okt. 19. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

"December-marciusig eleg nehez melot talalni, szinte lehetetlen. "


Tavaly október 14-én érkeztünk a párommal, se szállás se meló nem volt előre intézve. 2 nap hostel után kivettünk egy szobát, én 5 nap, ő 2 hét után dolgoztunk. Én hotel recepciós, ő pedig szobalány állást kapott, nem kerestünk sokkal többet mint a minimál de elindulni tökéletes volt.

Azóta a párom egy múzeum kávézójában felszolgál, én egy étterem bárját vezetem.

2012. okt. 19. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Hyper26 válasza:
De jó nektek, már mindenki kint van évek óta, irigyellek titeket.Én most készülök párommal Birmingham melletti városba, minden fix (ismerős által) de még mindig parázok, hogy nem fog összejönni valami.Minimálbér mennyi egyébként???
2012. okt. 20. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

ma 21:34

21 éves kor felett 6.08 GBP/óra a minimálbér

2012. okt. 20. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Most emeltek a minimalon, mar 6.40 ha jol emlekszem. Legalabbis en ezt hallottam.
2012. okt. 21. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Kedves Digo.

Nem jól hallottad.

2012 október 1-től 21 éves kor felett a minimálbér összege

6.08-ról 6,19 GBP/órára emelkedett. De ezt fokozatosan emelik. Szóval a cégek akkor emelik fel amikor van náluk az éves "kötelezően emelni kell" bérkiegészítés. Ez azt jelenti hogy a munkaadó cégek megtehetik hogy bár hivatalosan ettől a hónaptól megemelkedett a minimálbér, de akár márciusig nem adják meg, mert nekik akkor van az éves értékelés.

<munkaközvetítő irodában dolgozom, és szokták jelezni a cégek hogy az új dolgozók minimálbéresek lehetek, de a régieknek még várni kell. Bár a legtöbb cég a pár hónap kiesést kifizeti utólag>

2012. okt. 21. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Utolsó, köszi akkor rosszul emlékeztem az összegre. :)
2012. okt. 21. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!