Kezdőoldal » Utazás » Európa » Railjet-ről információ?

Railjet-ről információ?

Figyelt kérdés
Aki már utazott ilyen járattal Bécsbe, milyen tapasztalatai vannak? Mennyire biztonságos ha valaki nem csoportosan utazik?

2012. okt. 19. 23:37
 1/7 anonim ***** válasza:

Teljesen korrekt vonat,általában pontos,tiszta,semmi gond nincsen.

A biztonságot hogyan érted?

Én számtalanszor utazom Bécsbe-többe közt ezzel a vonattal-de még sosem láttam semmi balhét.

2012. okt. 19. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszi a gyors választ!

Úgy értettem hogy ha valaki egyedül utazik, nem veszélyes-e.

2012. okt. 19. 23:57
 3/7 anonim ***** válasza:

nem ,dehogyis.

A legnormálisabb vonat Magyarországon:)

2012. okt. 20. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én inkább autóval járok, nem bízom a vonatokban meg drágák is :S
2012. okt. 20. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
én pár éve utaztam vele egyedül 16 évesen. semmi baj nem történt, mindenki kulturáltan ült a helyén :D
2012. okt. 20. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Akkor nem kell tartanom tőle :) Remélem a Bécs-Meidling pályaudvar is hasonlóan kulturált ha várakozni kell az átszállásra..:)
2012. okt. 21. 14:23
 7/7 anonim ***** válasza:
Meidling bizony nagyon kultúrált állomás...a határ után az állomások hirtelen jól kezdenek kinézni....nem tudom miért. Viszont a Hauptbahnhof, az nagyon jól néz ki, nagyon modern.
2013. ápr. 8. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!