Kezdőoldal » Utazás » Európa » Aki Görögbe készül nyaralni,...

Aki Görögbe készül nyaralni, nem fél a H1N1-től?

Figyelt kérdés
Mire kell odafigyelni, hogy ne kapjuk el?
2009. aug. 9. 20:26
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan. Itt is ugyanannyi esélyed van elkapni. Nálunk most itt vannak a görög unokahúgaim, és mikor mondtam nekik, hogy mi a helyzet náluk H1N1 téren, azt sem tudták, hogy miről beszélek... Ezt a média fújja fel. De ha biztosra akarsz menni, akkor napi 24 órában szájmaszk, és gumikesztyű. :S
2009. aug. 9. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
:D köszi a válaszod! A szüleim féltenek egy kicsit, de nem szólnak bele... csak mégis meg kéne őket nyugtatni valahogy.
2009. aug. 9. 20:48
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanakkora esély van rá ott elkapni mint itthon. És ott is van orvosi ellátás csak váltsd ki az EU-s TB kártyát akkor teljesen ingyenes.
2009. aug. 9. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igen kiváltom:) Köszi!
2009. aug. 9. 21:23
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
1000x tobb eselyed van autobalesetre az uton (meg akkor is ha repulovel mesz) ....
2009. aug. 9. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Én itthon is nagyon félek tőle, nem kell ahhoz Görögországba mennem. Bár én minden betegségtől félek, szóval egyedi eset vagyok XD Menj nyugodtan Görögországba, ott sem kapod el előbb, mint itthon.
2009. aug. 9. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!